Sayfa 144/344 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. 60364E2F-EF45-476B-9EDA-C5CEB902A176.jpg
    Deniz ve gedik 1.12 den almak isteyene sabahtan beri buyur ediyor.geçen hafta 1.07 ydi spek için çıtır para.hafta sonu riskini almadan biraz harçlık lazım olsa gerek.günlükçüler akşama 1.09-110
    Dan dökülürler.sabah ilk yarım saatte 500 bin lotu kim sattı.

2. Alıcılar çok zayıf.1.17 de 77 bin lot satış kademesine yığılmış.alış kademelerinde 4 er 5 er bin lot var

3. 5450564C-B0E0-4DB6-80B0-252485933FDD.jpg
    Yine mi gazlama iş ve ziraat ten kimler alıyor acaba

4. Şeker topa girdi.çok sayıda farklı aracı kurumdan ufak alışlar oluyor
    Ocak 19 ve 30 unda birde mart 2 sinde hep aynı hareketi yapmış 1.18 lere çarpıp dönmüş 1.04 lere bkalım tarih tekerrürden ibaret mi

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Şeker topa girdi.çok sayıda farklı aracı kurumdan ufak alışlar oluyor
    Ocak 19 ve 30 unda birde mart 2 sinde hep aynı hareketi yapmış 1.18 lere çarpıp dönmüş 1.04 lere bkalım tarih tekerrürden ibaret mi
    inşallah etmez. flap gibi 22 tl lerde alırız soluğu... ikisi arasından bunu tecih etmiştim. flap alsaydım köşeydim. ama bu da yapabilir potansiyeli var ne dersin Sayın Hunter sipek

6.  Alıntı Originally Posted by kazan Yazıyı Oku
    inşallah etmez. flap gibi 22 tl lerde alırız soluğu... ikisi arasından bunu tecih etmiştim. flap alsaydım köşeydim. ama bu da yapabilir potansiyeli var ne dersin Sayın Hunter sipek
    Sn kazan hayalci olmamak lazım borsada.gerçeklere göre hareket etmeli.flap la bunun arasında bi korelasyon sağlayamadım ama.8 lere 6 yıl önce spekülatif hareketle gitmişti.sonra işlem yapanlar ceza aldılar falan.geçmişi pek şaibeli bir şirket.ihaleler alır ama temettü nedir bilmez.haa spek kafası kızar üç güne 2 de yapabilir.speğimizi gaza getirmemiz lazım.geçen ay 1.19 zirvesini geçemeyip 1.02 lere kadar süzülmüş yatırımcısını bayağı üzmüştü.sürekli ekim kasımdan beri aynı hikaye.1.17-18 lere getirip burda mal kaptırıyo galiba tekrar aşağı .şeytanın bacağını kıramafı bir türlü

7. Evet sn seyirciler ıcbc ve tacirlerde oyuna girdi.sağlı sollu ataklar başladı

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Sn kazan hayalci olmamak lazım borsada.gerçeklere göre hareket etmeli.flap la bunun arasında bi korelasyon sağlayamadım ama.8 lere 6 yıl önce spekülatif hareketle gitmişti.sonra işlem yapanlar ceza aldılar falan.geçmişi pek şaibeli bir şirket.ihaleler alır ama temettü nedir bilmez.haa spek kafası kızar üç güne 2 de yapabilir.speğimizi gaza getirmemiz lazım
    Aslında bütün hisseler bilirsiniz önce tavan serisi ceker, sonra şelale formasyonuna döner ve dibini bulmazsın. sen aldıkça o düşer. Flap, Afyon, isdmr gibi bir çok hissede aynı durum olmuştur. Kolerasyon yok ama genel spek çalışmaları öyledir. Ne zaman bir hisseden vazgeçersin ky psikolojisi olarak o zaman hisse gider. Çünkü malı toplamıştır. Ve en olmadık zamanda gider döner dedikçe gider. ve tepeye doğru vere vere gider zirveden kendi haline bırakır orda da bulan bulduğunu öper düzenli çalışan vergisini veren şeffaf bilançosu olan. yatırımcısını koruyan karını paylaşan bi şirket görmedim. O yüzden samat iş yapıp zarar göstermekte üstüne olmayan bildik patron şirketi. Rıza kutlu, mücahit ören Galip öztürk neyse bu da o. para lazımsa yukarı çekip vermek işine gelir ayrıca da kullanacağı fonu da büyür. umarım patlama öncesi ateşleme dönemindeyizdir)

Sayfa 144/344 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •