Sayfa 144/1049 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    takip icin blockfolio daha guzel bence....
    Blockfolio bendeki bir çok coinin usd değerini vermediği için yerine Coin Portfolio'yu kullanmaya başladım. Bir de Blockfolio'nun veri paylaşımında bulunduğuna yönelik haberler çıkmıştı, gerçi bir riski olacağını sanmıyorum ama yine de dikkat etmek gerekiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Merhabalar..dolar topiğinde epeydir yoksunuz..gerçi bende fazla takılmayayım diyorumda..neyse uzun hikaye..

Anladığım buralarda yeni uğraşlar bulmuşsunuz kendinize..bol şans ve başarılar dilerim size ve buradaki arkadaşlara..

Benim eşik düşük..o yüzden pek ilgilenmiyorum bu coinlerle..ilgilensem 3-5'le girecem o da değmeyecek zaten..

Çok anlamam bu işlerden ama grafikte parabolik eğri sonlarda çok dikleşmiş..eğer yukarı gideceksem eğimi biraz azaltayım mı diyor bilemiyorum..neyse YTD..bu hedge fonlarda bu işin içinde dikkatli olmak lazım sanırım..saygılar..
    Sayın Enki, kripto para yatırımına Bitcoin odaklı bakmayın. Bugün iyi bir altcoin projesine yapacağınız 3-5'lik yatırım size binlerce dolar kazanma fırsatı verebilir. Bunun için biraz teknoloji bilgisi ve iyi bir google araştırması yeterli olacaktır.

Bu arada Belarus, yatırımcı çekmek için kripto paralarla ilgili düzenleme yapmış. https://www.reuters.com/article/us-b...-idUSKBN1EG0XO

3. Bitcoin ile ilgili " marketwatch.com " sitesinde bugun ilginç yazılar var..İngilizce bilenlerin okumasını tavsiye ederim.
    Bazı yazı başlıkları şöyle;

Stocks with cryptocurrency connections suffer as bitcoin sells off

Bitcoin prices slide another 19% amid fears big investors are cashing out

How much has been lost in Friday's cryptocurrency rout? Nearly $200 billion

Why even a dot-com-style collapse in bitcoin won't kill blockchain

"I need a blockchain vacation" here's what looks overhyped in fintech for 2018

Bitcoin, because of massive borrowing, could crash the financial markets
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4. bittrex ve binance'de alt coin almak istedigimizde minimum limit var mi? eger varsa tum coinler icin bu miktar ayni mi yoksa herbiri icin farkli limitler mi uygulaniyor?

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Enki, kripto para yatırımına Bitcoin odaklı bakmayın. Bugün iyi bir altcoin projesine yapacağınız 3-5'lik yatırım size binlerce dolar kazanma fırsatı verebilir. Bunun için biraz teknoloji bilgisi ve iyi bir google araştırması yeterli olacaktır.

Bu arada Belarus, yatırımcı çekmek için kripto paralarla ilgili düzenleme yapmış. https://www.reuters.com/article/us-b...-idUSKBN1EG0XO
    bu sekilde arastirip potansiyel gordugunuz coinleri paylasmaniz mumkun mu? maalesef teknoloji ozurlu oldugum icin bu sekilde bir secim yapmak benim icin zor.

6. Maliyenin bitcoin icin vergi soylentileri var. Ben bir miktar bitcoinimi sattim param suan paribuda. Aklima takilan ben bu parayi tek seferde banka hesabima aktarsam yarin birgun bu neyin nesi denirmi.

7.  Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    bu sekilde arastirip potansiyel gordugunuz coinleri paylasmaniz mumkun mu? maalesef teknoloji ozurlu oldugum icin bu sekilde bir secim yapmak benim icin zor.
    Sayın İnci, tekrar tekrar paylaşmamak için özel mesajla gönderdim.

8.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Maliyenin bitcoin icin vergi soylentileri var. Ben bir miktar bitcoinimi sattim param suan paribuda. Aklima takilan ben bu parayi tek seferde banka hesabima aktarsam yarin birgun bu neyin nesi denirmi.
    Sonuçta yaşadığımız ülke vergileriyle ünlü, eminim ki bir süre sonra bize bir fatura çıkaracaklardır.

Sayfa 144/1049 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •