Sayfa 144/774 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Evet kardeş bu spekte rıza ve galip gibi yatırımcısını avlayan cinsten beklersen ancak kazanırsın veya ancak paran yerine gelir . Gebertip sonra götürür bu kağıdı yani belirsiz bir zaman aralığında 6 ayda olur 1 yılda 2 yılda

2. Ayrıca çok gariptir .Bu fiyattan kağıdı alan yok 10 tane aracı kurumun elinde kağıt görünüyor.Hiçbiri 3-4 kademe kağıdı kaldırmıyor.Hepsi aynı ********le ortak hareket ediyor sanki iş yatırım meksa ve global belki gedik bu üç veya dört aracı kurum aynı spek kontrolunde kağıdı satıyorlar 3 aydır kağıtta satış baskısı var

3. Kelimeleri biraz daha itinalı kullanalım. İş yat. dan işlem yapan benim. Size naçizane tavsiyem, aklıma şu an gelen, JANTSA nın halka arzından sonraki hareketini bir bakınız. Ayrıca bir hisse 3 ay, 5 ay, 1 sene, 3 sene değer kaybedebilir. fiyatlar sürekli aşağı salınabilir.

4. Kardeş senin elinde 5 milyon lot yok herhalde bu kağıdın geçmişine bakarsan en çok satan iş yatırımdır.Şu an elinde görünen 2,5 mly lot satıştan sonra kalan kısmıdır
    Kağıdın speği her kimse ondan bahsediyorum sen isteğin aracı kurumdan alış satış yap sıkıntı yok.

5. Biraz daha salsa aşağı SPEKİN bir yerinde şemsiyeyi açaçak çoook yatırımcı çıkacak
    Ben şimdilik spek için proje hazırlıyacağım ama benim şemsiyem ufak olabilir sermayem az
    Ama İnanın paranın bir maliyeti var!!!SPEK BUNU ÇOK İYİ BİLİYOR!!

6. Merak ettim bu bizim SAFKR iç piyasaya yani sivillerde ev ve iş yeri perakende olarak klima satıyor mu?

7. Yine evire çevire 1,90 nın altına indirdi.Bist in düşmesi çıkması önemli değil zaten hep düşüyor.Şu an bu fiyatlar ucuz görünüyor ama kağıda ilgi yok.Ne olup bittiği anlamak zor bu kadar mı değersiz bu kağıt

8. Ulan nasıl bir kansız serefsiz sahtekar speke rastladık

Sayfa 144/774 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •