Sayfa 144/385 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 3080 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bu çikolata markası ardından Algida magnum haberi İsrail Filistin durumu ile Algida satışları düşebilir mi Ülker buralardan avantaj sağlayabilir bence
    --ALGIDA nın bildiğim kadarıyla ülker in kulvarında bir satışı yok ama; ALGIDA da bile böyle şeyler oluyorsa kimbilir diğerlerinde neler vardır sorusu tüketicinin aklında yer eder...diğerinde de benzer kaygı oluşur ve ayrıca öbür ürün premiuma yakın kulvarda olduğu için Ülker in rakiplerinden sayılmaz...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --her yere çok fazla reklam verirseniz, olumsuz haber zor çıkar...

--buyurun: https://www.sikayetvar.com/ulker
    Burda her firma hakkinda var.....onemli olan kamuoyu nezninde haberler... lastiklere bak istersen bi....

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Hizaya getirmişler demek ki.....murat anasinn gözü

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ALGIDA nın bildiğim kadarıyla ülker in kulvarında bir satışı yok ama; ALGIDA da bile böyle şeyler oluyorsa kimbilir diğerlerinde neler vardır sorusu tüketicinin aklında yer eder...diğerinde de benzer kaygı oluşur ve ayrıca öbür ürün premiuma yakın kulvarda olduğu için Ülker in rakiplerinden sayılmaz...
    Olsa cikar meydana....sosyal medya var.......demek algida sandığımız gibi değilmiş diyip hem yerli hem kaliteli ulkere.yonelim artar....

Soyle düşün...conti lastikte sorun yasayan conti böyleymiş diyip lastiksiz gezmez.....beyinsiz olması lazim.....

Ama tabi herkesde beyin olacak diye bir şart yok....onun icin duusncenede saygi duymak lazim

5. Yazdirmamak gibi yetkim yok sadece tüm yazılarınız Ülker için olumsuz. Birazda olumlu tarafi varmı bu hissenin acaba. Devamlı kötülemek elinde yoksa buna başka bişey denir de neyse ben söylemiyim

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Olsa cikar meydana....sosyal medya var.......demek algida sandığımız gibi değilmiş diyip hem yerli hem kaliteli ulkere.yonelim artar....

Soyle düşün...conti lastikte sorun yasayan conti böyleymiş diyip lastiksiz gezmez.....beyinsiz olması lazim.....

Ama tabi herkesde beyin olacak diye bir şart yok....onun icin duusncenede saygi duymak lazim
    --olmayan ZEKANIZA hayranım;

--lastik, temel tüketim maddesi sayılır...algıda ya güven duymazsan, diğerlerini de duymazsın...çikolata ve bisküvi yemezsin olur biter...onu ikame edecek çok fazla gıda ürünü var...araba lastiğini alamazlık edemezsin...

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Yazdirmamak gibi yetkim yok sadece tüm yazılarınız Ülker için olumsuz. Birazda olumlu tarafi varmı bu hissenin acaba. Devamlı kötülemek elinde yoksa buna başka bişey denir de neyse ben söylemiyim
    --benim yazmamın en büyük sebeplerinden biri, yukarıdaki ipe sapa gelmez yazılardan kaynaklanıyor...olumlu taraflarını yazan çok, ben şeytanın avukatıyım...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --olmayan ZEKANIZA hayranım;

--lastik, temel tüketim maddesi sayılır...algıda ya güven duymazsan, diğerlerini de duymazsın...çikolata ve bisküvi yemezsin olur biter...onu ikame edecek çok fazla gıda ürünü var...araba lastiğini alamazlık edemezsin...
    Araba almassan lastiğide ihtiyaç duymasın....olmayan arabasina lastik alan adam. Lastiği gcina monte ederek mi gezeck.....

Yakinda yllarda görürüz belki....gcna lastikle dolaşanlari....

Sen lasitiği don lasitği ile karıştırmışsın...don lastiği temel tuketim olablir...ona itirazım yok....cunku gtdde durmaz lastik olmassa..

Sayfa 144/385 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •