Sayfa 144/218 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Bilançoları düzelme yoluna giren şirketlerde böyle oynaklıklar oluyor.. kaplamin ender ucuz şirketlerden. Gerek sektörü ve makine parkı olarak.. ederine ulaşır inşaallah...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Peki ederi nedir KAPLAMİN'nin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hacimin bu denli artması iyiye işaret her hareketinde hemen hemen piyasadaki lot kadar günlük hacim yapıyor bu demekki bu hisse buralalrda durmaz hedef yukarı ama fiyat ne olur onada spek karar verir. (Yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir).

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by bozo Yazıyı Oku
    Hacimin bu denli artması iyiye işaret her hareketinde hemen hemen piyasadaki lot kadar günlük hacim yapıyor bu demekki bu hisse buralalrda durmaz hedef yukarı ama fiyat ne olur onada spek karar verir. (Yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir).

1990 yılından beri aralıksız hisse alır satarım, sayısız kriz gördüm herkesin fikrine saygı duyarım ve burada fikrini beyan eden herkese çok teşekkürederim.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    1990 yılından beri aralıksız hisse alır satarım, sayısız kriz gördüm herkesin fikrine saygı duyarım ve burada fikrini beyan eden herkese çok teşekkürederim.
    Sayın güccükyatırımcı yaklaşık 30 yıldır borsada alım satım yapıyorsunuz, artık büyük yatırımcı olmuşsunuzdur. yoksa bu hareketleri sizmi yaptırıyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by bozo Yazıyı Oku
    Sayın güccükyatırımcı yaklaşık 30 yıldır borsada alım satım yapıyorsunuz, artık büyük yatırımcı olmuşsunuzdur. yoksa bu hareketleri sizmi yaptırıyorsunuz.

Keşke tahtayı oynatacak kadar param olsaydı malesef ben gariban bağkuremeklisi'yim, böyle tahtalardan da 3-5 tırtıklamaya çalışıyorum hepsi o.

6. normal piyasalarda 200 milyon p/d olmalı amma, biz yazdıkça düşüyor.. yazmayalım bari...

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    normal piyasalarda 200 milyon p/d olmalı amma, biz yazdıkça düşüyor.. yazmayalım bari...
    200 bölü sermaye 20 yani hisse başı 10 tl gibi birşey ediyor tahmini, yemin olsun ben yarısına fitim, ben kanağatkar bir insanım.

8. ve tabana gidiyor.. bu işler böyle işte.. şirketler speciklerin elinde..

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    200 bölü sermaye 20 yani hisse başı 10 tl gibi birşey ediyor tahmini, yemin olsun ben yarısına fitim, ben kanağatkar bir insanım.

Sayfa 144/218 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •