Sayfa 145/653 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 5221 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Sizi bilmem benim sorunum sabir. Zarar etmedim genelde artidayim fakat nerdeyse hep dipten yada dibe yakindan aldigim hicbir hisseyi tepeye kadar tasiyamadim... Bunu astigim gun 6 ayda bir islem yapan zengin olacagim..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O nasil yapilir bende cozemedim

Sanirim surekli ekran izlemekten dolayi cabuk satiyoruz

Bir gün sabah ; marjin %20 ye cikartildigini ögrendigimizde ;shortcularin felaketi olacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Sayin laguna
    Bundan birkac sayfa gerisine kadar yazdiklarinizi okudum.. Is Bankasi C de gerceklesen dunku yukselis te 4.98 den trade de yaparak 4.6 civarina dusurdugum maaliyetli hisselerimi satip buraya gectim.. Nerden gectim demis kadar oldum.. 5.57 ile alima baslayip gun sonunu 5.52 maaliyetle zor kapadim.. Asagi sarkmasi halinde trade de dahil ekleme yapacagim fakat bu satis isleminin arkasinda sizce ne cikabilir ? Bir de bu maaliyet sanirim bu hisse icin bedava fakat malumumuz borsa da dibin de dibi vardir.. Sizin onerileriniz nedir ? Tesekkur ederim

Merhaba Dostum,
    Daha önce hiç şahit olmadığımız bir ortam olduğundan ilerleyen zamanda ne olur onu kimse tahmin edemez.
    Normal bi ortamda tekniğe bakınca 5 - 5.50 aralığı orta uzun vade için çok güzel alım yeri gözüküyor.
    Bu citi satışlarının durduğunu görmek gerekiyor. Dün bir haber vardı Avrupada banka hisseleri 1/10 fiyatına inmiş diyordu. Doğruysa belki o yüzden büyük fonlar adına sanına bakmadan bankalarda satışa geçmiş olabilir.
    Akıl karıştırmak istemem. Bende işc vakıf halk ve akbankta kısa tradelerle para kazanmaya çalışıyordum. En son aldım artıyı göremeyince elime yapıştı 5.60 da stoplamak istemedikçe çektiler aşağı.
    Uzun lafın kısası, borsada yaptığın işlemin doğru olacağını asla bilemezsin. Saygılar...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Cok guzel ozetlemissin laguna

Bir gün sabah ; marjin %20 ye cikartildigini ögrendigimizde ;shortcularin felaketi olacak..
    Saygılar Dostum.
    Yılların verdiği izlenimler ;)

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Saygılar Dostum.
    Yılların verdiği izlenimler ;)
    Abi elimde 15*7 TL + 15* 6 TL den var. bugün 30* 5,45 alış yapayım mı K/Z sorumluluk bana ait yani.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    Abi elimde 15*7 TL + 15* 6 TL den var. bugün 30* 5,45 alış yapayım mı K/Z sorumluluk bana ait yani.
    5.40 altına inmeyeceğine inanıyorsan olabilir.

6. Tahtada saticilar yok..gelmezlerse tepki buyuk olur ytd....insalah dunden uyuya kalmislardir :D

7. Eyvallah..
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Merhaba Dostum,
    Daha önce hiç şahit olmadığımız bir ortam olduğundan ilerleyen zamanda ne olur onu kimse tahmin edemez.
    Normal bi ortamda tekniğe bakınca 5 - 5.50 aralığı orta uzun vade için çok güzel alım yeri gözüküyor.
    Bu citi satışlarının durduğunu görmek gerekiyor. Dün bir haber vardı Avrupada banka hisseleri 1/10 fiyatına inmiş diyordu. Doğruysa belki o yüzden büyük fonlar adına sanına bakmadan bankalarda satışa geçmiş olabilir.
    Akıl karıştırmak istemem. Bende işc vakıf halk ve akbankta kısa tradelerle para kazanmaya çalışıyordum. En son aldım artıyı göremeyince elime yapıştı 5.60 da stoplamak istemedikçe çektiler aşağı.
    Uzun lafın kısası, borsada yaptığın işlemin doğru olacağını asla bilemezsin. Saygılar...

İlk yarım saatte Credit daha uğramadı. Alıcılar sanırım hala ürkek davranıyor. SWAP meselesi endeksi yukarılara taşaımaya yardım ediyor. Eğer Credit'in gelmeyeceğine ikna olurlarsa bugün Akbank günü olabilir.

Sayfa 145/653 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •