Sayfa 145/1000 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. boyna yükselen bişey sonunda yine yükselir heralde,
    yükselmesede yapcak bişii yok. .. elimize verdiler klibini izler izler rahatlariz.
    olan olmuş, bu saatten sonra düşse düşse 4 tl ye düşer

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Benim aklımda hep amerikanın pkkya verdiği binlerce tır silah var.
    Ve büyük ortadoğu projesi.

Hem çok güzel, hem de çok kötü bir coğrafyadayız.
    Bu ülkede geleceğe umutla bakamıyorum bir türlü.

3.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Benim aklımda hep amerikanın pkkya verdiği binlerce tır silah var.
    Ve büyük ortadoğu projesi.

Hem çok güzel, hem de çok kötü bir coğrafyadayız.
    Bu ülkede geleceğe umutla bakamıyorum bir türlü.
    sevgili forumdaşım cografi olarak bizde bu sorunlar bitmez şimdi yine zurnanın zırt dedigi yerdeyiz
    rusya ve nato karşı karşıya gelirse biz ne tarafta kalacagız libya ırak tunus mısır suriye s arabistan gibi çk gibi ortada kalacakmıyız
    burda heycan bitmez

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sevgili forumdaşım cografi olarak bizde bu sorunlar bitmez şimdi yine zurnanın zırt dedigi yerdeyiz
    rusya ve nato karşı karşıya gelirse biz ne tarafta kalacagız libya ırak tunus mısır suriye s arabistan gibi çk gibi ortada kalacakmıyız
    burda heycan bitmez
    Valla condaliza rice 22 ülkenin sınırları değişecek demişti.Sınırları değişen ülkeleri sayan var mı.20 de isek 21 iran da 22 neresi olur acaba o soru kafamı çok bulandırıyor.Bu gavurlar bizim gibi en uzunu üç beş yıllık plan yapmıyor ki gavur yaptımı en azı 50 yıllık plan yapıyor.Bu coğrafyaların filmi çoktan çekilmiştir de biz ne zaman seyredeceğiz o filmi bilmiyoruz.Acı olan elden pek de bir şey gelmemesi.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla condaliza rice 22 ülkenin sınırları değişecek demişti.Sınırları değişen ülkeleri sayan var mı.20 de isek 21 iran da 22 neresi olur acaba o soru kafamı çok bulandırıyor.Bu gavurlar bizim gibi en uzunu üç beş yıllık plan yapmıyor ki gavur yaptımı en azı 50 yıllık plan yapıyor.Bu coğrafyaların filmi çoktan çekilmiştir de biz ne zaman seyredeceğiz o filmi bilmiyoruz.Acı olan elden pek de bir şey gelmemesi.
    sevgili hakem döviz ne olur bilmem ama şuna eminim 22 biz olmayız türk milleti ne batıya nede arablara benzer söz konusu vatan oldugu zaman bu milletin ne yapacagı 15 temuzda herkez gördü (rus bir arkadaş 15 temmuz olaylarına ithafen siz nasıl bir manyak milletsiniz taşla tank kovalayanlar önüne yatanlar vardı dedi bende o da birşeymi taşla f16 kovalayan vardı sen onları görmedinmi
    dedim bizim etnik kökenlerimiz zor durumda kenetlenir yeterki suriyeden bilmem kac milyon afgandan ıraktan benzeri göcler olmasın gerisi bizi bozmaz benim tek endişem nerdeyse nüfusun yüzde 10 na yaklaşan bir baska milletin göcü

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sevgili hakem döviz ne olur bilmem ama şuna eminim 22 biz olmayız türk milleti ne batıya nede arablara benzer söz konusu vatan oldugu zaman bu milletin ne yapacagı 15 temuzda herkez gördü (rus bir arkadaş 15 temmuz olaylarına ithafen siz nasıl bir manyak milletsiniz taşla tank kovalayanlar önüne yatanlar vardı dedi bende o da birşeymi taşla f16 kovalayan vardı sen onları görmedinmi
    dedim bizim etnik kökenlerimiz zor durumda kenetlenir yeterki suriyeden bilmem kac milyon afgandan ıraktan benzeri göcler olmasın gerisi bizi bozmaz benim tek endişem nerdeyse nüfusun yüzde 10 na yaklaşan bir baska milletin göcü
    Hocam bir on yıl önce olsa ben de benzeri şeyler düşünebilirdim.Ama şu ara biraz karamsarlığa kapılmadım desem yalan olur.Karşımızdaki güç koreyi kuzey kore güney kore diye karpuz gibi ikiye bölen bölmekle kalmayıp düşman eden bir akıl.Diyeceksin ki onlar geri kalmış bir ülkeydi ondan becerdiler e almanyayı da doğu alman batı alman diye hem böldüler hem düşman ettiler.Birinci faktör bu.Siz sanıyormusunuz ki tüm ıraklılar vatan hainiydi savaşmadan memleketi teslim ettiler,veya iranda şahı deviren iranlılardı ,hadi onları geçtim bizde bile hadi fetöyü bırakalım bir kenara,kenan evreni hem başımıza getirten hem de onu alkışlatan bir güçle mücadele ediyoruz.Sonra vatan dediğimiz kısım misak ı milli sınırları değil mi.E misak ı milli sınırları dışındaki yerlere de eskiden vatan diyorduk.Kaç kilometrekare toprağı bir bir elimizden aldılar değil mi.Mücadele ederiz etmesine de bilemiyorum bu sefer ki topla tüfekle ve belli bir orduya karşı yapılacak bir savaş olmayacak gibi.Adamların planları farklı ve o plan onlarca yıldır hazırlanıyor.Biz karşı planı onlarca yıldır hazırlıyormuyuz.Ya şimdi yarın şu memleketin her iline gidelim gezelim bile diyemiyoruz.Pek çok yere gitmek güvenli değil artık.Neyse yazarken benim içim karardı boşverin bunları olacağına varacak o konular.

7. Erman bey Türklerin cesareti konsunda haklısınız da,
    eğer tankın içinde mehmetçik yerine coni veya pkklı biri olsaydı tanka kafa tutanların tamamı "cesur ve ölü" olacaktı.
    O gün zaiyatın 250 kişi ile sınırlı kalması mehmetçiğin vicdanı ve kandırıldığını fark etmesi sayesindedir.
    Velhasıl köprüde rütbeli fetöcülerin halkı nasıl taradığını gördünüz. O günkü ağır silahlarla ve tanklarla 250 bin kişi de öldürülebilirdi.
    Askeri silahlar tabancaya tüftüfe benzemiyor.

Ben doğuda planl*****n yeni bir "sevr haritası" seviyesinde olacağını düşünüyorum.
    Katılmayanlar olabilir.
    Katılmayın da zaten, peşin peşin uykularınız kaçmasın benim gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Erman bey Türklerin cesareti konsunda haklısınız da,
    eğer tankın içinde mehmetçik yerine coni veya pkklı biri olsaydı tanka kafa tutanların tamamı "cesur ve ölü" olacaktı.
    O gün zaiyatın 250 kişi ile sınırlı kalması mehmetçiğin vicdanı ve kandırıldığını fark etmesi sayesindedir.
    Velhasıl köprüde rütbeli fetöcülerin halkı nasıl taradığını gördünüz. O günkü ağır silahlarla ve tanklarla 250 bin kişi de öldürülebilirdi.
    Askeri silahlar tabancaya tüftüfe benzemiyor.

Ben doğuda planl*****n yeni bir "sevr haritası" seviyesinde olacağını düşünüyorum.
    Katılmayanlar olabilir.
    Katılmayın da zaten, peşin peşin uykularınız kaçmasın benim gibi.

Ayni yazi icerisinde celiskinize bakiniz,tanka kafa tutan birisi icindekinin kim oldugundanmi korkacak,
    O tanki babaniz surse hadi oglum altina atla geceyim uzerinden korkma dese atlayabilirmisin,bu cesaret ve iman isi,baska bir guc sizi oraya atlamaniza vesile olamaz.

y.t.degildir..

Sayfa 145/1000 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •