Sayfa 145/205 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1638 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. 100 bin daha aldım 57 den 56 ve 55 e düşür patron orayada yazdım ,

2. Son 100 bini 56 dan ver alıp ekrani kapatayim hadi ugrastirma ağa.paraya ihtiyacın olduğu bariz belli,300 bin.lot 57 ile sende bende bekleyelim. Paran olunca 67 den itelerim sana, su anda para icin kivrandigin bellli. Yoksa 56 dan 57 den 58 den pegyo alacağım hic aklıma gelmezdi.

3. Patroncugum okuduğunu biliyorum, zaten ben satarken elin titriyor alırken, benim satış bitincede rahat al sat yapıyon degilmi.Yaw ben bu deli oğlanı seviyorum, üç gündür yukardan aldigimi bir kademe yukardan satıyorum tabi alt kademeye pesin alim giriyorum, ve bu mal da aynen geliyor, bu tur patronlar la ancak böyle oynanır, hep onların tuzağına düşen biz olmayacagizya, biraz onlar bizim tuzağa düşecek, bugün de sattım 57 den ve birazda 58 den , simdi 56 ve 55 de bekliyorum deli oğlan.beraber maliyet düşürerek gidelim 50 kurusa istersen, olan yuksek maliyetli arkadaşlara oluyor malesef.56 da mutlaka vereceksin kaçarin yok.elimdeki en fazla günlük fiyattan ya bir kademe yukarda yada aşağıda, hodri meydan deli oğlan, psikolojiye oynamak ne güzelmiş.

4. Gel gel gel kartele gel, ne demiştim, 57 58 den verip 55 den alicam

😀😁😂😂zuha haaa

5. Neyse millete zarar veriyor bu durum, az bir karla ayrılıyorum senden.50 kuruş altına inersen söz 48 kuruşta 100 bin lot alırım ,başka da almam, simdi sen ugraski milletten iki tavana mal alabilesin, uyanik.😁😁😁😂

6. Anladimki senin derdin başka, her kademede satıyorsun ve almıyorsun, batmak üzeresin, ne satar cebe koyarsam kar dur peşindesin, iyiki mali bosalttik, gerçi toplamda 50 bin lot almıştım, onuda bugün 56 ve 57 den sattım çıktım,

Allah kalanlara yardım etsin, bu sirketin hareketi tıpkı bimeks gibi, hic tepki vermeden satıyor vatandaş, hic iyi durumda olmadığı kesin, bunuda son olarak buraya yazayım, paranız pul olabilir bimeks gibi, 55 kuruş değil 25 kuruşlara bir anda gidebilir, sanki batmış havası var.
    Kalanlara bol şans,

7. Vay mk hissesi , kağıdı nereye kadat düşeceksin anlamadıkki ve niye sürekli satış var devir olmadıysan olma Pegyo satışından devrinden vazgeçildiyse vazgeçilsin düşmek zorunda değilki en fazla mk kagıdı siyiyorum

Sayfa 145/205 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •