Sayfa 146/843 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Esas önemli konu ise 8 mayıstaki Ankara'da yapılacak genel kurula topluca katılıp tek ses halinde hareket edebilmek. Ankara'da olanlar kesin katılmalı . Diğer illerde ki ortaklar da imkanları elverdiğince katılım sağlamalı. Şu anda sayın cinali ve satın tipitip genel kurula katılacağını belirtti . Diğer katılacak arkadaşlar bu iki arkadaşımız öncülüğünde bir toplu oluşum sergileyebilir mi diye fikir alışverişinde bulunulması gerektiğini düşünmekteyim öncelikle sayın tipitip ve sayın cinali sonra diğer arkadaşlar ne düşünmekte acaba böyle bir toplu katılım için?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Üçtür yazıyorum kaale alan yoksa boşuna çingeşmeyeyim? Sayın sensor bile ilgilenmedi!
    Gerçekten kayıtsız kalınması üzücü!!!

2. Sirketin toplantisina amerikada oldugumuz icin katilamiyoruz ama emaillerimizi sirkete burdaki degerli arkadaslarimiz gibi her gun gonderiyoruz ve son gune kadarda devam edecegiz.
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Gerçekten kayıtsız kalınması üzücü!!!

3. Ben mail gönderdim tınlamadilar

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok ilginç bir durum var tahtada eşleşme öncesi birisi veya birileri 240 TL YE 690 lot alış yazmış,10 u karşılanıyor,680 i beklemede bu kadar lotla normalde tavan çekilir ama herhalde bu 690 lotu yazan veya yazanlar yoklama çekiyor olabilir ben bu kadar lot yazanı hiç görmedim şimdiye kadar,ne amaçlı olduğunu takip ederek göreceğiz)
    Lütfen mail gönderme görevimize bugünde devam.Özellikle Pazartesi sabah işbirde maile bakanlar bizim maillerimizle uyansınlar.Baskı,baskı yinede baskı,güzel
    günler çok yakında gelecek inşallah,bol kazançlar....
    Son düzenleme : sensor; 13-04-2018 saat: 17:34.

5. kapanışı en yuksek noktadan bekliyorum. alışta 670 lot var, hadi ziraat aslanım..

ytd değildir

Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Çok ilginç bir durum var tahtada eşleşme öncesi birisi veya birileri 240 TL YE 690 lot alış yazmış,10 u karşılanıyor,680 i beklemede bu kadar lotla normalde tavan çekilir ama herhalde bu 690 lotu yazan veya yazanlar yoklama çekiyor olabilir ben bu kadar lot yazanı hiç görmedim şimdiye kadar,ne amaçlı olduğunu takip ederek göreceğiz)
    Lütfen mail gönderme görevimize bugünde devam.Özellikle Pazartesi sabah işbirde maile bakanlar bizim maillerimizle uyansınlar.Baskı,baskı yinede baskı,güzel
    günler çok yakında gelecek inşallah,bol kazançlar....
    240.00 daki 679 lot seans sonuna kadar silinmedi... satıcı 250.00 de ve sadece 2 lot... buralar dip görüntüsü var...

7. İŞBİR HOLDİNG 13 NİSAN 2018 DERİNLİK-TAKAS-GRAFİK BİLGİLERİ

8. ARKADAŞLAR BİZİM PAZARDAN BİR ŞİRKET DAHA PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BAŞVURDU,İNŞALLAH BİZİMKİDE YAKINDA YAPILACAK OLAĞAN GENEL KURULDAN SONRA PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İÇİN KARAR ALIR,TÜM ŞİRKET ORTAKLARI YOĞUN ŞEKİLDE MAİL ATMAYA DEVAM,OLAĞAN GENEL KURULADA MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK KATILIMA,HAYDİ HEP BERABER GÖREVLERİMİZE,BOL KAZANÇLAR...(Hergün olduğu gibi bugünde 2 mail [email protected] ve 2 mailde [email protected] a)
    İskenderun Demir Çelik, Yıldız Pazar'a geçiş için Borsa İstanbul'a başvuruda bulundu
    Borsa İstanbul'da Piyasa Öncesi İşlem Platformu'nda işlem gören İskenderun Demir Çelik (ISDMR), Yıldız Pazar'a geçmek amacıyla BİST'e başvuru yaptı.
    Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ISDMR'nin BİAŞ Kotasyon Yönergesinde belirtilen koşulları sağladığı ve pazar geçiş başvurusunun bugün yapıldığı kaydedildi.

Sayfa 146/843 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •