Sayfa 146/672 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. tabi tum bunlar tahmini,yatirim tavsiyesi falan degil...
    isyatirimbu yilki kar hedefi 260mio tl civarinda yanlis bilmiyorsam...

sevgiler

Alıntı Originally Posted by GVA Yazıyı Oku
    380 moi tl karlilik,umarim olur, ekspertiz degeri surpriz yapmaz ise...

%30 dagitilir ise gecen yil net karin %30 unu dagitmisti, dagitilabilir karin degil...olumlu idi...
    %5,7 bedelsiz , %5,7 temettu olur... %11,40 bedelsiz ilavesine karsin artan ozkaynaklar ve isyatirimin min 0,40defter degerinde tutma cabasi olacagini dusunerek,hisse fiyatinda bir risk gorulmeyecegi sabit kalacagi varsayimiile, getiriyi 1,40 tlli fiyat ile yaklasik 7-8 aylik periodda %9,75 ana para getirisi sundugunu soyleyebiliriz sanirim...bu yillik faiz ile karsilasildiginda ustunde dir ama hisse yatirimi riskine degermi ???????

sevgiler
    Ege perladan 1.430.000 tl lik mülk alsam yıllık ne getirir?(%59 İSKONTO YAPARLARMI?)
    Kiracı ile uğraşmak,aidat(boş kalırsa), vergi,bakım onarım vs. ile uğraşmakda cabası.
    Ben bu hisse yatırımı riskine razıyım.

YTD

3. Sayın gva nın yazdıkları benim mantıgımla aynı hesaplamalarda tam tutmasada benzer yalniz bir iki onemli nokta daha var soylenmesi gereken

1. Eksper degerleri satis degerlerine bence bir gyo icin cok onemli. Son yapilan satislarin eksper degerlerinin ustunde olmasida guzel.

2. Gyolarin sektor ortalamasi fk lari defter degeri ve piyasa degeri ve isgyonun suanki durumu.

3.ben isgyonun yonetiminin suan icin yaptiklarini cok begeniyorum ben yonetsem bende hemen hemen ayni taktikle yonetirdim tebrikler. Ozellikle kira geliri olarak tuttugumuz yerlerin nakite cevirilmesi cok dogru bir davranis ayakta alkislanicak hareketler benim gorusumce.

4. Bunlari yazdikta peki fiyatlar niye buralarda diyeceklere de yada oyle dusunenlerede sunu soyliyim zaten fiyati buralarda olmasa ben burada olmazdim.

5. Teslimi yakin cok sayida konutumuz var ve bunlarin suan satislarinda inceledigimizde bir sorun gozukmuyor hatta bence bircok sirketten cok daha iyi durumdayiz yeni projeler icin ama acele etmemek gerekli bence.
    Son düzenleme : ADAM; 23-08-2017 saat: 14:29.

Sirket ıyi yönetiliyor hatta yaptıkları icraatlar iyi fiyatlaniyor .1.44 alis 2 seansta 1.41 alisa döndü. Müthiş ıyi yonetiliyor sirket .değerine deger katiyor

Portföyümüzde yer alan taşınmazlardan İstanbul
    Esenyurt'ta bulunan hipermarket binasının satışına ilişkin tapu devir işlemleri tamamlanmış olup, 140.000.000 TL tutarındaki
    KDV dahil satış bedelinin tamamı tahsil edilmiştir.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Portföyümüzde yer alan taşınmazlardan İstanbul
    Esenyurt'ta bulunan hipermarket binasının satışına ilişkin tapu devir işlemleri tamamlanmış olup, 140.000.000 TL tutarındaki
    KDV dahil satış bedelinin tamamı tahsil edilmiştir.
    Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

YTD

7. Noluyo yahu

Neler dönüyor

Anasının ağlattınız kağıdın

1.40 oldu mu

8. tahmini gun ici yapan bir abiyi 1,5 moi-2 moi arasi optuler

Sayfa 146/672 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız