Sayfa 147/788 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bana 4 dolar hedef diye tiye alanlar 8-9 dolari gorunce gelecem buraya ben muhtemelen burada olmam da isterlerse 10 dolar da olur yani

2. Yeniden değerleme yapmanın süresel bir zorunluluğu yok mu ? Eğer yoksa borsadaki halka açık şirketlere belirli aralıklarla değerleme yapma zorunluluğu getirilmeli ...tabi ben ce

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bana 4 dolar hedef diye tiye alanlar 8-9 dolari gorunce gelecem buraya ben muhtemelen burada olmam da isterlerse 10 dolar da olur yani
    Gelirsen gel, ben 3.99 dolardan satıp fındık kırmaya giderim, burada ne işim olur.... Şu hisseden bi yırtayım, bi daha borsaya tövbe edecem....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by KALİ Yazıyı Oku
    Yeniden değerleme yapmanın süresel bir zorunluluğu yok mu ? Eğer yoksa borsadaki halka açık şirketlere belirli aralıklarla değerleme yapma zorunluluğu getirilmeli ...tabi ben ce
    O konu gerçekten muallak. %36 yeniden degerleme deniyor, yeniden degerleme yapanlara bi nevi teşvikler-vergi indirimleride var ama kimse kesin olarak bizim arsa, arazi, bina vs. ler yeniden degerlenecek, özkaynaklar artacak diyemiyor....

5. Bizim sirketi degerlemek 1 sene surer kimbilir bilmedigimiz neler vardir neler

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    O konu gerçekten muallak. %36 yeniden degerleme deniyor, yeniden degerleme yapanlara bi nevi teşvikler-vergi indirimleride var ama kimse kesin olarak bizim arsa, arazi, bina vs. ler yeniden degerlenecek, özkaynaklar artacak diyemiyor....
    Sana guzel findik kirdiririm ben Minsk de , sen paradan haber ver Cemal Aga . 4 dolar olursa soz ilk findigini ben koyucam koynuna

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bana 4 dolar hedef diye tiye alanlar 8-9 dolari gorunce gelecem buraya ben muhtemelen burada olmam da isterlerse 10 dolar da olur yani
    Sn Maximetu yani sağlam bir iş alırlarsa olur mu olur, o zaman bende 40-42 feet lik tekneyi alıp, arkama dahi bakmadan yelkenleri basar kendime de ilk hedef olarak kanarya adalarını seçerim.

Haydi Tekfen haydi Tekfen Haydiiiiii,
    Tam zamanı, tam zamanı, şimdiiii,

8. Tekneyi hazirla sayin karani o zaman ithal guzellerle misafirin olacam Katar haberi dusecek heralde raslaffandaki ondan bugunku hareket aldigim duyum 200-300 Milyon dolarlik bir is galiba . Bu sadece duyum , cok guvenilir kaynak degil ama ben umutluyum

Sayfa 147/788 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •