Sayfa 147/196 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1567 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Sakin kardesiz hepimiz cment 30 olsjn ikisi birleşsin olmaz mı sonra uçsun gitsin

2. 8 (sekiz) yildir bize kilitliyor. 8 yildir tahtadayim.

Haftaya %500 aciklarmi aciklamazmi bilmem. Aciklayacak tarafi olsaydi 30 da durmazdi. 40 veya 50 den aciklasada hucum olacaktir. Niye 30 lardan mal kaptirsin?

Spegi tanimiyorum. Spegi heryerde ariyorum. Her yere sorduruyorum ama cevap yok.
    Aslinda bu tahtada spek olmadigini bu forumda SOYLEYEN BENIM.
    kagit sahipsiz. Donem donem sahipsiz tahtalari trade eden gruplsr giriyor.

2011 yilinda 376000 lotu 40-60 arasindan piyasa mubarek insanlar dagitti. Simdi cmentte oldugunu herkes biliyor. Vakif yatirim ve finans yatirim 85000 lot aldi. Cmentti trade ederken buradanda mal slanlar bunlar mi bilmiyorum. Ama bugun yaklasik 50000 lotu ciktilar. Bunun 20 si fiktif olsa 30000 lotu piyasaya gecirildi.

BASKA OGRENMEK ISTEDIGIN BIRSEY VARSA SORABILIRSIN.

ELIMDE KAC LOT VAR DIYE MERAK EDIYORSAN ONUDA 4 RAKAMLI LOTUM VAR. ELIMDE 1 MILYON TL OLSA 1 LOT ALMAM. ELIMDEKI ILE BEKLIYORUM.

3.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    8 (sekiz) yildir bize kilitliyor. 8 yildir tahtadayim.

Haftaya %500 aciklarmi aciklamazmi bilmem. Aciklayacak tarafi olsaydi 30 da durmazdi. 40 veya 50 den aciklasada hucum olacaktir. Niye 30 lardan mal kaptirsin?

Spegi tanimiyorum. Spegi heryerde ariyorum. Her yere sorduruyorum ama cevap yok.
    Aslinda bu tahtada spek olmadigini bu forumda SOYLEYEN BENIM.
    kagit sahipsiz. Donem donem sahipsiz tahtalari trade eden gruplsr giriyor.

2011 yilinda 376000 lotu 40-60 arasindan piyasa mubarek insanlar dagitti. Simdi cmentte oldugunu herkes biliyor. Vakif yatirim ve finans yatirim 85000 lot aldi. Cmentti trade ederken buradanda mal slanlar bunlar mi bilmiyorum. Ama bugun yaklasik 50000 lotu ciktilar. Bunun 20 si fiktif olsa 30000 lotu piyasaya gecirildi.

BASKA OGRENMEK ISTEDIGIN BIRSEY VARSA SORABILIRSIN.

ELIMDE KAC LOT VAR DIYE MERAK EDIYORSAN ONUDA 4 RAKAMLI LOTUM VAR. ELIMDE 1 MILYON TL OLSA 1 LOT ALMAM. ELIMDEKI ILE BEKLIYORUM.
    Benim merak ettiğim şey şu dostum. Cment hissesinde sermaye arttırımı olacak gibime geliyor. Sence Cmbtn hissesinde bedelli ya da bedelsiz bir sermaye arttırımı olur mu. Bence olmaz gibime geliyor. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Bedelli yada bedelsizlerin son zamanlarda yaptigi hareketler ortada.
    Goltas-erbos....
    Eskisi gibi degil artik.
    Bir hikaye lazim. Hikaye olmadan olmuyor.
    Cimbetonun sikintisi piyasadaki daginikligi...
    Adam gibi adam tahtaya girmezse veya patron destekli bir operasyon olmadikca zor...

Ben elimdeki mali 54 den satmadim. 30 dan satmam. 20 dende satmam.
    17 sinde de malda olacagim bu gidisle uzun sure tahtada bekleyecegim.

5.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Bedelli yada bedelsizlerin son zamanlarda yaptigi hareketler ortada.
    Goltas-erbos....
    Eskisi gibi degil artik.
    Bir hikaye lazim. Hikaye olmadan olmuyor.
    Cimbetonun sikintisi piyasadaki daginikligi...
    Adam gibi adam tahtaya girmezse veya patron destekli bir operasyon olmadikca zor...

Ben elimdeki mali 54 den satmadim. 30 dan satmam. 20 dende satmam.
    17 sinde de malda olacagim bu gidisle uzun sure tahtada bekleyecegim.
    Peki sence Mübarek kardeşler neden sadece Cment hissesine girdi, Cmbtn hissesine girmediler. Sence Cmbtn hem piyasaya, hem de Cment hissesine gore çok ucuz degilmi? Sence Cment hissesini Cmbtn dan ayıran ve 4 ayda 7 liradan 20 liraya çıkartan temel sebepler nelerdir? Yorumlariniz için şimdiden tesekkur ederim.

6. Devrikiki amacım seni incitmek değildi sadece spek bozuntusu kim kime artik gucu yeterse ins haftaya bi bedelsiz çıkarda gorur gününü sen onceden bahsettigin icin yazdim mübarek insanlar ankaralı insanlar ya da galipgillrr kimse ytd

7. Senirkent bence cevabi sen ver tek yorumun cment ve cmbtn ocakta girmissin 9 milyon dolara adama verirler mi cmbtnu ytd

8. Ne galip nede ankarali kardesler suan icin burada...
    Bu adamlar olsaydi onlarca yancidindan bir sekilde haber sizardi.
    Cmentte, mubarekleride herkes 6 aylik gelen yasakla ogrendi. Bugunku cmbtn hareketi ÇOK AMA ÇOK MANTIKSIZDI.
    Sagdan sola soldan saga mantigim akmiyor.

Cmentte 13.2 lerden maliyetim vardi. Tahtada tuhaf hareketler oluyordu. % 20 icin girmistim.Ben aldiktan sonra tahta meshur 7 lere dogru hareketini yapti. Cimbetonda 8 yili batmis biri olarak kendi kendime bu kadarda salaklik olmaz dedim. 7 den 1 lot dahi almadim. Ve meshur harekete basladi. 14.7 den ciktim. Sonra 11 lere geldi ve durdu...
    Yasakliyken bile 11 lerde tutununca zaren yonunu belli etti ve 20 lere geldi.
    Yarin cimbeton ve cimentas icin tarihi gun...

Cimentas tavan atsa 23.78

Cimbeton taban yese 23.62

Kagidin geldigi duruma bakin.

Bir yanim esasli bir dip olmadan bu tahta cok yukarilara tasinmayacak diyor.

Bir yanim ise bu tahta esasli dip olursa bu tahtadan binlerce lot mal alacak yatirimcilarin oldugunu biliyorum. Kaptiracagi lotlardan sonra hakimiyet olmaz tahtada.

Sayfa 147/196 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •