Sayfa 147/256 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2042 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    astor, az biraz toparlamış gibi....

2.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Aracı kurumların elinde doğru düzgün lot kalmadı. İnat ettiler ama KY her tabanda güçlü alım yaptı. Tekrar 400-500 lere taşımadan KY mal satmaz burda kolay kolay. Güçleri bitti.
    Bende aynısını düşünüyorum hocam. Deniz 1.2 milyondan 400 binlere düştü 1 haftada. Yapı Kredi bugün 300 bin lot mal boşalttı.

Genel kurul öncesi ky silkeyelelim diye düşünüp malsız kalmış gibiler.

YTD..

3.  Alıntı Originally Posted by B.ymn Yazıyı Oku
    Bende aynısını düşünüyorum hocam. Deniz 1.2 milyondan 400 binlere düştü 1 haftada. Yapı Kredi bugün 300 bin lot mal boşalttı.

Genel kurul öncesi ky silkeyelelim diye düşünüp malsız kalmış gibiler.

YTD..
    KALMAZLAR spekettin efendi 5 taş oynayan çocuklar gibi atıyor tutuyor yukarlardan verdikleri yeter buralarda korku tüneline sokma işleri ky için artık bu tünelde karanlıktan korkan kaçacaktır VEYA yabancı varsa ki vardır onlar borsadan kaçtıkları için onların satışlarını karşılamak için aşagıya çekip ucuzdan alma telaşıdır bu hissenin orta uzun vade çok iş yapacagını ve çok da can yakacagını düşünüyorum heleki açıkçılar varsa vay haline yani tahtacıların oyunları bitmez.bu kadar hızlı ve fazla işlem nasıl oluşur hele şu ortamda kurmuşlar robotu açmışlar algoritmayı çalkalayıp duruyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. 4 günde 3 taban yakışmadı. Bu kadar sert düşecek ne var bilemiyorum, bilmediğimiz bir haber mi var diye düşündürdü. Hissenin tahtacısı olarak gördüğümüz deniz yatırım tahtayı terk etti neredeyse şu 3-4 günde, tahtayı elinde tutan aracı firmanın hiç böyle çekip gider gibi satmasını görmemiştim, bir şey daha öğrendik. Portföyün çoğu da burada maalesef kötü yakalandım.

5. https://twitter.com/solarvizyon2050/...5Yr6GSnqkWxWYg
    Böyle bir haber var ama 1 nisan şakası diyenler de olmuş. Böyle şaka mı olur 😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    başka gap yok mu....
    onu görmese....

7. Herkese hayırlı haftalar. Hafta sonu güzel gelişmeler oldu. Bunlardan birisi de OPEC in üretimi kısması. Ham petrol +%7 ile haftaya başladı. Bir diğeri de kuşlu sitede dolaşan yukarıda da Mathador arkadaşın paylaştığı haberler. Henüz teyit edilmedi ama hisseyi çok olumlu etkileyeceğini düşünüyoruz. Umarız geçen hafta yaşadığımız bir durumu bu hissede bir daha hiç yaşamayız.

8. KY yatırımcılar hisseye sahip çıkıyor.. Blok mal satacak kimse kalmadı gibi.. Genel kurul sonrası kartlar yeniden dağıtılacaktır..

Sayfa 147/256 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •