Sayfa 147/416 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. demekki neymiş eşeğe altın semer vursan gene eşekmiş.... altın semer de işe yaramadı

2. Son gelen tum kap haberlerini basmak icin kullandilar bugunde aynisini yapti bakalim pazartesi gelecek haberi ne icin kullanacak ya yine basacak yada cikti deyip satacak ky nin malini ve gelecek acikcilari yakmak icin bakalim gercek niyetleri pazartesi belli olacak

3. pazartesiye kadar duman oldu zaten kağıt,,, daha ne olacak 1,30 lar çok uzak değil zaten... yarın öbürgün de böyle yaparsa 1.20 de olur

4. 1.49 ile karanlikta yine eksi kapatti

5.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Sence yolculuk nereye gidecek cuma gem mali alip parayi verince tekrar yukari donermi
    Sonunda mutlaka yukarı döner ama zaman vermek zor. Şirket çıkışta fazla atlayan olmaz diye düşündü yada 2'nin üstünde ekinde olanlarda satar dedi ama bizim küçük yatırımcı 2 civarı hisseye girice ( 1.25 den 2.15) adamlarda hazır fırsat var bu hisseleride ucuzdan alana kadar beklerler. Adamın derdi illa bugün kazanmak değil, hisse TR 'de zarar ediyor ama malı Yunanistandaki ortakların şirketine satıyor muhtemelende halka açık olmayan yunan şirketinde deli gibi kar yazıyor. Yani bir nevi gizli kar transferi yapıyor.
    Demem oki bu şirket size okadar kolay para kazandırmaz.
    Ama dersenki bu bende tutku, çıkacağı zaman da satmayı bilirsen iyi kazandırır. Yeni ortakların çoşkuyla geldiği vakit ben elimde olanları 2,02 den verdim ve beklemeye geçtim, hayırlısı bir ara endeks çökerse 2000 puan felan buda seans içi bir 1,36~37 görür bende oradan tekrar alır. 1 yıllık kabuğuma çekilirim.
    Bol kazançlar herkese

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Sonunda mutlaka yukarı döner ama zaman vermek zor. Şirket çıkışta fazla atlayan olmaz diye düşündü yada 2'nin üstünde ekinde olanlarda satar dedi ama bizim küçük yatırımcı 2 civarı hisseye girice ( 1.25 den 2.15) adamlarda hazır fırsat var bu hisseleride ucuzdan alana kadar beklerler. Adamın derdi illa bugün kazanmak değil, hisse TR 'de zarar ediyor ama malı Yunanistandaki ortakların şirketine satıyor muhtemelende halka açık olmayan yunan şirketinde deli gibi kar yazıyor. Yani bir nevi gizli kar transferi yapıyor.
    Demem oki bu şirket size okadar kolay para kazandırmaz.
    Ama dersenki bu bende tutku, çıkacağı zaman da satmayı bilirsen iyi kazandırır. Yeni ortakların çoşkuyla geldiği vakit ben elimde olanları 2,02 den verdim ve beklemeye geçtim, hayırlısı bir ara endeks çökerse 2000 puan felan buda seans içi bir 1,36~37 görür bende oradan tekrar alır. 1 yıllık kabuğuma çekilirim.
    Bol kazançlar herkese

Sence durum o kadar vahim desene 1 yıl paramiz çöp olup eriyecek bunu beklerken

7. Umarım zararlarınızı geri kazanırsınız. Üstteki benim kafamdan geçen senaryo ama her düşündüğüm olsaydı zaten çoktan voliyi vurmuş olurdum.
    Diyeceğim oki, kimse bilemez adamların kafasındakini

8. 1 lira olsun da alalım biraz

every dog has it s day...

Sayfa 147/416 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •