Sayfa 148/1001 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

bu trumpta muhafazakar değilmi sabah bi muhafazarlık muhabbeti vardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

bu trumpta muhafazakar değilmi sabah bi muhafazarlık muhabbeti vardı
    Bu tshirt`lerin üzerindeki yazıları bizim memlekete uyarlayıp birisi üzerine giyse başına neler gelir acabana ! Valla pislik mislik bilmem ama ABD de ki bu şekil özgürlüklere haset ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile telefonda görüştü."

Dünyanın hiç bir gelişmiş ülkesinde, en büyük haber gazetesinde, bu tür bir habere rastlamak mümkün müdür?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bir arkadaşım facebook'ta yazmış:

"Dün Kadıköy'de 2 ilginç dükkan gördüm. Fast food. Bi tanesi makarnacı. Diğeri de pilavcı. Görüntü o ki Kadıköy'de gezenlerin - bi kısmının - durumu artık tavuk döneri bile kaldıramaz hale gelmiş, böyle işler türemekte. 15 senede memleketin ne kadar zavallı hale geldiğinin işaretleri her yerde. unutmadan söyleyeyim, ben de gözlemecide peynirli gözleme yedim ;)

5.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    USDTL yarım saatlikte tepeden beş dalgada düşmüş görünüyor. Bu haliyle bir OBO'nun sağ omzunu tamamlamak üzere yükseliyor gibi görünüyor.

OBO çalışırsa ve bozulursa durumuna bağlı olarak 800 pipslik bir dalga gelecek gibi duruyor. Dikkat edin ceketinizi kumarhaneye kaptırmayın.

https://twitter.com/TuncerSengoz/sta...44185707847680

Tuncer hocaya saygım sonsuz ve onun eline teknik analizde su bile dökemem ama onun OBO gördüğünü ben TOBO görüyorum...

3.80 üzerine atar kalıcı olursa ben bilirim 3.79 altı kapanışta Tuncer hoca bilir...
    Tuncer hocanın hala eline su dökemem, benim ki acemi şansı oldu....

İlgin olan hoca OBO görürken ben TOBO gördüm, herkes çok farklı görebiliyormuş...

Sonuçta gördüğün ödül veya ceza oluyor..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile telefonda görüştü."

Dünyanın hiç bir gelişmiş ülkesinde, en büyük haber gazetesinde, bu tür bir habere rastlamak mümkün müdür?
    Ne diyorsunuz ! Dolar 3.30 lara gelir mi bunun sonucunda ?

7. Dolardaki yükseliş ocak ayındakine benzemeye başladı, yani zıvanadan çıkmak üzere, coştu iyice. Tahminlerde de 4'ler 5'ler havada uçuşmaya başladı, huylanmaya başladım.
    Bana bu kadar yeter, ben ucuza alır pahalıya satarım, dolarlarımın önemli bölümünü bozuyorum, kalanı daha da çıkarsa bozmak üzere tutuyorum.
    Dolarda önemli bir düşüş beklemiyorum, trend hep yukarı olacaktır ama bu çıkış iyice azıttı, bir yerden düzeltmesi olur diye bekliyorum, o zaman fiyatı beğenirsem tekrar alım yaparım.

Bir süre borsada takılacağım, dolardakilere iyi kazançlar dilerim, kalan dolarlarım için ben de sıkı takipteyim zaten.

3,8815 +0,0840 +2,21%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 148/1001 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •