Sayfa 148/710 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5676 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Hayırlı işler ...

2. ulan anası bellı olmayan spek dmsas zarar acıkladı ıkı gun tavan gıttı hayatında ılk defa karı gordun yavsak basmıssın hısseyı assagı bu gıdısle bı daha da karı goremeyecen derdın ne senın sadece sende mı olsun bu kagıt yavsak

3.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    ulan anası bellı olmayan spek dmsas zarar acıkladı ıkı gun tavan gıttı hayatında ılk defa karı gordun yavsak basmıssın hısseyı assagı bu gıdısle bı daha da karı goremeyecen derdın ne senın sadece sende mı olsun bu kagıt yavsak
    iyi aile cocugu spek

4.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    iyi aile cocugu spek
    kafayı yedırecen millete ulan gözde kar mı acıkladı da onu beklıyon o bıle senden onde gıdıyor ulker % 1 yukarda bı mala baglayan sensın ne dedık adam olamadın gıttı zevzek buu laflar4ım senı kırmaz kı sana gurur vermesı lazım

5. allah alla ben daha ılk defa zarardan kara gecen sırketlerın eksıye dustugunu goruyorum noluyo lan sadece makıneyle alakalı bı durum degıl bu gerel mıgros bunlar zarardan kara gecmısler ama sonuc husran zarar acıklayanlar gıdıyo nasıl kumar lan bu endeks 95 bınde yalnız koklu hısseler yerınde b grupları cosmus durumda bırı bana bunların normal oldugunu anlatsın

6. Kâr acikladin farkindamisin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

7. ulan bılanco kotu gelınce dusmedın mı sen 2.80 den dustun hayatında gorup gorebılecegın en ıyı bılancoyu hıc ettın senden adam olmaz pecete kagıdıymıssın

8. Şayet hisseye şirkete geleceğine hikayesine inanıyorsanız sakin ve sabırlı olun arkadaşlar bu işler böyle malesef ters algı beklentinin tersine hareket bezdirme bıktırma ve silkelemenin en kolay ve en etkili yoludur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 148/710 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •