Sayfa 148/1000 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Banliyö treninde ücret iade sistemi henüz çalışmadığı için 1 istasyonluk yolculuğa 2,60 TL yerine 5,70 TL alınmış.
    Bu sabah trene bindiğini İBB'ye bildirenlere para iadesi yapılacakmış.

alıntı

'' Yıllardır beklenen Gebze Halkalı metro hattı dün itibariyle hizmette açıldı..ben de bu sabah trafiğe girmeden araba kullanmadan Yeşilyurt'tan ilk yolculuğum yapmak için yola çıktım..bekleme yerine vardım..benim gibi birkaç kişi daha var..hep birlikte bekliyoruz. ..gelen giden birşey yok..orada bir görevliye yaklaştım..tam soracakken telsizine bir mesaj geldi..''Gebze yönüne gitmekte olan trenimiz şu an yoldadır''.. .. anladım ki yine eksik gedik birşey var ,şu sinyalizasyon olayını telsizliler yönetiyor..herhalde her duraktaki telsizci bi sonrasındakine haber veriyor tren geliyor diye..şu kızılderililerin kendi aralarında kullandıkları duman işaretleri gibi birşey..hani "beyaz adam kanyona girdi dikkatli olun " kıvamında mesajlaşmalar.. bu arada metro kaza maza olmasın diye kağnıdan biraz hızlı tıngır mıngır gitmekte..her durakta 10 dakika yine sinyalizasyon bekle..gece olmadan Şişli civarına varmayı ümit etmekteyim.. ''
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Sağda solda elindeki telsizle sinyal veren amcaları görüp de trene binen insana ben Cesur Yürek derim...
    açıldı mı açıldı
    yetmeiyor sizede>
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 1) 27 Aralık 2018 tarihinde Iraklı İrfan Jasim Wali Wali aşırı hızlı kullandığı Range Rover araç ile kırmızı ışıkta geçerek abime çarptı.

Abim 40 metre savrularak hayatını kaybetti

ABİMİN KATİLİNİ BUGÜN İLK DURUŞMADA SERBEST BIRAKTILAR

https://twitter.com/bthnnozturk03/st...60973186908160
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Fitch: Türkiye'nin potansiyel büyümesi son rapordan bu yana 0.5 puan düşerek şu anda % 4.3 olarak tahmin ediliyor
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Fitch: Türkiye'nin potansiyel büyümesinin düşmesi geçen yıl yaşanan kur krizinden bu yana gerçekleşen keskin dış ayarlamaları yansıtıyor

fitch: Bu durum sermaye stoğunda önceden tahmin edilene göre ciddi şekilde daha düşük büyümeye yol açacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

bist ne döviz kurlarını,ne yurtdışı piyasaları,ne faiz artışını ne de son gelen büyüme rakaamlarını mandallamıyor...

yükseliyorrrrrr...mala atlayanlara acırım
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bist ne döviz kurlarını,ne yurtdışı piyasaları,ne faiz artışını ne de son gelen büyüme rakaamlarını mandallamıyor...

yükseliyorrrrrr...mala atlayanlara acırım
    bankalarda yükseliş çok saçma
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Patronlar dünyası :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Marmaray çıkışa bir çare bulsunlar .

İade için kuyruğa mı gireceğiz 10 dakika Yok mu basit çözümü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 148/1000 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz