Sayfa 148/963 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. 17.06.2017'den gelen yükseliş trendi bugün 2. kez test edildi.İlk testte 4,45'lerden 6 civarına tepki vermiş.
    Bugün 5.1X'LER civarı tepki geldi.Üst band 5,8x'ler. 5.8x'ler kırılırsa bir Elliot dalgası daha yukarı bizi taşıyabilir....
    Eğer bu trend denenir ve aşağı kırılırsa 4,5'ler görülebilir.

Ben takaslarda vb çok sorun görmüyorum.Her ne kadar takaslar aldatırsa da Deutsche'nin 28 Milyon malı orada duruyor...

Bir diğer konu IPEKE tahtasının en büyük riski bence şirketin bir yandaşa peşkeş çekilme ihtimali.Bu şu demek şirketi ucuza kapatabilirler bu da piyasa değerini aşağı çeker.Benim gördüğüm risk bu, yoksa bilançolarda şirketi iyi yönetiyoruz derken, kötü bilanço gönderemezler.

Bana bağımsız kurumlar bilançoları kontrol ediyor demeyin komik kaçar.

https://invst.ly/6hvld

YTD.....

Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Aynen sn yalovalı bende okumuştum..Sanırım 24 ocaktı twiterde paylaştığında..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    http://pirikaptan.com/wp-content/upl...KE-24-OCAK.png

Ben de takip ediyorum piri kaptanı. Trend desteğinen dönmez ise Söylediği formasyon oluşacak.

[QUOTE=Cool76;1634766]17.06.2017'den gelen yükseliş trendi bugün 2. kez test edildi.İlk testte 4,45'lerden 6 civarına tepki vermiş.
    Bugün 5.1X'LER civarı tepki geldi.Üst band 5,8x'ler. 5.8x'ler kırılırsa bir Elliot dalgası daha yukarı bizi taşıyabilir....
    Eğer bu trend denenir ve aşağı kırılırsa 4,5'ler görülebilir.

Ben takaslarda vb çok sorun görmüyorum.Her ne kadar takaslar aldatırsa da Deutsche'nin 28 Milyon malı orada duruyor...

Bir diğer konu IPEKE tahtasının en büyük riski bence şirketin bir yandaşa peşkeş çekilme ihtimali.Bu şu demek şirketi ucuza kapatabilirler bu da piyasa değerini aşağı çeker.Benim gördüğüm risk bu, yoksa bilançolarda şirketi iyi yönetiyoruz derken, kötü bilanço gönderemezler.

Bana bağımsız kurumlar bilançoları kontrol ediyor demeyin komik kaçar.

https://invst.ly/6hvld

halka açık ve büyük bir şirketin yandaşa verilmesi o kadar kolay değil.
    ihalesiz olmayacağına göre o ihtimal sıfıra yakındır

Alıntı Originally Posted by esrarengiz20 Yazıyı Oku
    Devlete para lazım kayyum şirketin hisselerini satıyor bak yakında bu haber kapa düşer

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgi ve veriye dayanmayan görüşlerle insanların kafasını karıştırmayın
    öyle bir durum kap açıklamasını gerektirir

Yıllık Hisse Yarışmamızda dereceye girenler belli oldu.
    kim kaçıncı olmuş bakmak isteyenler buyursunlar
    dereceye girenleri de tebrike bekleriz
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1634139
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bu şirketleri almak için Turgay Ciner den daha uygununu düşünemiyorum. Hem madenci yanı var hem hükümete yakın.Kayyu m dönemi şirketin 1 milyar keşke parası olduğu duyumu gelmişti bana ama bu savaş ortamında toz bulutuna karışmış olabilir.Diğerleri için bir şey diyemem ama IPEK tek başına satılsa 1 milyar dolara yakın ederi olan son derece kârlı bir şirket ama elin darda olursa 3 e 5 e bakamazsın.Bir de insanın aklına enerjisa ve medikal ın arzına katılmak isteyenlerin satışları olabilir diye de bir ihtimal geliyor.Takas 2 gün sonra dönüyor ama bu hisse zaten p.tesiden beri düşüyor. Yani dün satan yarın bugün satan cuma günü arzlara katılabilir.İyi akşamlar,güzel kalın.

7. Eger kotu bilanco kokusu alinmis olsa grup hisseleri coktan tabanlardaydi.
    Eger orta vade beklenti olmasa yabanci kozalarda %40-50 pay tutma riskine girmezdi.

Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Eger kotu bilanco kokusu alinmis olsa grup hisseleri coktan tabanlardaydi.
    Eger orta vade beklenti olmasa yabanci kozalarda %40-50 pay tutma riskine girmezdi.
    Eyvallah Fkk hocam..

Sayfa 148/963 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •