Sayfa 149/509 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 4065 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Azıcık da endekse sen destek at yahu, varlık fonu milyarları döktü ama zerre kader direnmiyor hisse, bugün de Tuprs ve Asels ile idare ediyorlar.
    Valla böyle zamanlarda TT ve Tcell başrol olması lazım ama ölü gibiler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Hisse 9'u da kırdı bugün vade sonu, adamlar düşüşe göre poz almışlar ki artıya bile izin vermiyor, valla güç onlarda küçük yatırımcı yok zaten, istediklerini yapıyorlar, fon aldı hisseleri ama tek icraat yok, vade uzatımı bile yapılamadı daha, sahipsizlik var maalesef.

3. Metrekaresi 10-20 bine ev alacağıma tanesi 8,82 den Telekom topluyorum. Çöp tenekesi arabaların bile 70-80 bine satıldığı yerde bu fiyatlar bedava.....alır çökerim elbet bununda zamanı gelir....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Metrekaresi 10-20 bine ev alacağıma tanesi 8,82 den Telekom topluyorum. Çöp tenekesi arabaların bile 70-80 bine satıldığı yerde bu fiyatlar bedava.....alır çökerim elbet bununda zamanı gelir....

sayın temelci inşallah çok kazanırsınız .bütün küçük yatırımcılar çok kazansın istiyorum yöneticilerimiz ünüversite mezunu karı koca bir memurun sıfır bir araba veya sıfır bir daire alma hayallerini tamamen yoketti.izlenen yanlış ekonomik politikalar yönetenlerin lüks ve israfı ülkeyi bu noktaya getirdi.bu gün bir memırun bir ev alması imkansız durumdadır. sıfır bir araba alması imkansızdır.elinde evi arabası olan çok çok kazandı. en çok kaybedende borsa oldu.borsadaki küöük yatırımcı resmen battı ve büyük oyuncuların yemi oldu.keşke evi satmasaydınız . ben bir halkbank faciasına tutuldum.sayın ALİ BABACAN ZAMANINDA hükümet bankalara siyasi tasarrufta bulunamazdı. ALİ BABACAN SAF DIŞI EDİLDİKTEN SONRA kamu bankaları siyasi bir çiftliğe dönüştü.halk bankası 15 liralardan 3 tl ye kadar düştü karı talan edildi ve bugün sürünüyor.aynı akibet türksell ve ttkomun başına gelecek diye korkumdan bu şirkette sembolik birmiktar hisse bırakarak ayrıldım.9,30 dan sattım. çünkü ekonomi politikalarından dolayı varlığımı tıpkı halkbankta olduğu gibi kaybedeceğimden korktum. inşallah.iatediğiniz olur inşallah kamu şirketleri çok yükselir inşallah düşüncelerimde ben yanılmış olurum.30-40 liraya birtas çorba içildiği bir dönemde 40 tl ye internet paketini pzarlıyan ve enflasyonun %73 olduğu bir ülkede bu şirket bu kafayla iyi kar bırakamaz diye düşünürüm.kalın sağlıcakla

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın temelci inşallah çok kazanırsınız .bütün küçük yatırımcılar çok kazansın istiyorum yöneticilerimiz ünüversite mezunu karı koca bir memurun sıfır bir araba veya sıfır bir daire alma hayallerini tamamen yoketti.izlenen yanlış ekonomik politikalar yönetenlerin lüks ve israfı ülkeyi bu noktaya getirdi.bu gün bir memırun bir ev alması imkansız durumdadır. sıfır bir araba alması imkansızdır.elinde evi arabası olan çok çok kazandı. en çok kaybedende borsa oldu.borsadaki küöük yatırımcı resmen battı ve büyük oyuncuların yemi oldu.keşke evi satmasaydınız . ben bir halkbank faciasına tutuldum.sayın ALİ BABACAN ZAMANINDA hükümet bankalara siyasi tasarrufta bulunamazdı. ALİ BABACAN SAF DIŞI EDİLDİKTEN SONRA kamu bankaları siyasi bir çiftliğe dönüştü.halk bankası 15 liralardan 3 tl ye kadar düştü karı talan edildi ve bugün sürünüyor.aynı akibet türksell ve ttkomun başına gelecek diye korkumdan bu şirkette sembolik birmiktar hisse bırakarak ayrıldım.9,30 dan sattım. çünkü ekonomi politikalarından dolayı varlığımı tıpkı halkbankta olduğu gibi kaybedeceğimden korktum. inşallah.iatediğiniz olur inşallah kamu şirketleri çok yükselir inşallah düşüncelerimde ben yanılmış olurum.30-40 liraya birtas çorba içildiği bir dönemde 40 tl ye internet paketini pzarlıyan ve enflasyonun %73 olduğu bir ülkede bu şirket bu kafayla iyi kar bırakamaz diye düşünürüm.kalın sağlıcakla
    Yarından itibaren zamlı faturalar başlıyor.dövize göre çok geriden gelse de yinede karlı ve vazgeçilmez bir sektör. Lisans anlaşmasıyla birlikte 25 kere doğru gideceğini umuyorum zaten 50 cent ölmüş eşşek fiyatına topluyorum...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

6. Haftalıkta 9 üstüne atmazsa umutlar da başka bahara kalır, tahta zayıf yine, Tcell daha iyi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haftalıkta 9 üstüne atmazsa umutlar da başka bahara kalır, tahta zayıf yine, Tcell daha iyi.
    tekrar aldim
    sürecek essek gibi nokta )))
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    tekrar aldim
    sürecek essek gibi nokta )))
    Hayrını gör, hatta hep beraber görelim.

Sayfa 149/509 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri