Sayfa 149/262 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Şirketin satış fiyatı 36,96 nın altına düşürmeyeceğini tahmin etmiştim oyle de oldu. Neyse bu iyi haber oldu. şirketin daha alım için kullanabileceği 4200+282 milyon toplamda 4482 küsür alım bedeli var. kullanırmı bilemem ama boyle bir silahı oldugunu hatırlatması iyi oldu.

Bugun de yukarı hareket devam ederse sinyal al verecek, tam arafdayız. ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

2.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Şirketin satış fiyatı 36,96 nın altına düşürmeyeceğini tahmin etmiştim oyle de oldu. Neyse bu iyi haber oldu. şirketin daha alım için kullanabileceği 4200+282 milyon toplamda 4482 küsür alım bedeli var. kullanırmı bilemem ama boyle bir silahı oldugunu hatırlatması iyi oldu.
    Diğerlerimde daha çok yamulunca ağır bir sarsıntı geçirdim. Neyseki alıştım suanki rakamlara. Ama çok sertti, anlatamam. Sadece yaşadım ☺️ ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Diğerlerimde daha çok yamulunca ağır bir sarsıntı geçirdim. Neyseki alıştım suanki rakamlara. Ama çok sertti, anlatamam. Sadece yaşadım ☺️ ytd
    Korkutmak istemem ama bu sarsıntılar sinek vızıltısı ytd
    2023 çok sert geçecek, kalbi olanlar ilaçlarını eksik etmesin
    Fortis Fortuna Adiuvat

4.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Korkutmak istemem ama bu sarsıntılar sinek vızıltısı ytd
    2023 çok sert geçecek, kalbi olanlar ilaçlarını eksik etmesin
    Yüzde 42 - 36 arası düşüş yaşayanlar oldu hisselerde bu vızıltı olmaz, tabi pandemi ile kıyaslayınca elbette vızıltı. ☺️
    Bir bakmışsın vız vız arı gibi ucadabilirler, bilemeyiz..Ytd

5. Bence bistteki düşüş iyi oldu. İndikadorler, motorlar soğuması bakımından. Ha bu çok fazla düşmedi ama sert düşenler fırsat yaratmış olabilir. Artan bu enflasyon karşısındaki, yüzde 40 civarı düşüş yaşayan hisselerin hissiyatı daha fazla olmuştur. Voaliteli olacaktir elbet ama artık o durumda şirketlerin bilanço beklentileri öncesi ve sonrası akabinde de temettü açıklamaları ile kendi dinamiklerince hareketler yapacaktır. Diye düşünüyorum.. kendi düşüncem tabi, yatırım tavsiyesi olmasın..

6. sasa ve hekts ile yine aynı kaldırmaca başladı

şişe böyle zayıf dururken endeks yalan söylüyor yada bizimki yalan söylüyor bakalım ne olacak

7.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    sasa ve hekts ile yine aynı kaldırmaca başladı

şişe böyle zayıf dururken endeks yalan söylüyor yada bizimki yalan söylüyor bakalım ne olacak
    Her forumda var şu sasacilar! Bir bitmediniz yahu 😂 sorsan var mı ellerinde yok! Yatıyor Sasa, kalkıyor Sasa! Hiç yüzde 40 düşüş yaşayanlarla kiyaslayani görmedim henüz.. 😮 ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Her forumda var şu sasacilar! Bir bitmediniz yahu 😂 sorsan var mı ellerinde yok! Yatıyor Sasa, kalkıyor Sasa! Hiç yüzde 40 düşüş yaşayanlarla kiyaslayani görmedim henüz.. 😮 ytd
    sasa bu işn endex matemetiği, sasa alarak endexle oynuyorlar celallenme hemen
    Fortis Fortuna Adiuvat

Sayfa 149/262 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •