Sayfa 15/308 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2460 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Hisse fiyatini 4 TL olarak hesapladim.

Ankaradaki Yeni Gimat ile kiyaslarsaniz hangisini tercih edersiniz? Panora mi yeni gimat mi?...
    Yeni Gimat'ın temettü getirisi Pagyo'dan düşük sanırım. Ancak pagyo'dan farklı olarak yanıbaşında yükselen bir AVM olmadığını biliyorum. İkisinin arasında kalıyorsanız sepet yapmak en doğrusu.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Hisse fiyatini 4 TL olarak hesapladim.

Ankaradaki Yeni Gimat ile kiyaslarsaniz hangisini tercih edersiniz? Panora mi yeni gimat mi?...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iki firmanında piyasa değeri/ defter değerlerini karşılaştırırsanız, Panoranın daha uygun olduğunu görürsünüz...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    iki firmanında piyasa değeri/ defter değerlerini karşılaştırırsanız, Panoranın daha uygun olduğunu görürsünüz...
    Defter değeri tek belirleyici değil, nitekim başka etkenler nedeniyle fiyat farklılaşması var. Gelecekteki kira gelirleri beklentisi de dikkate alınmalı.
    Winter is coming...

4. görüş bazında örtüşüyoruz, yukarıda bahsettiklerinize katılıyorum. PD/DD değerinde iki firmayı karşılaştırdığınızda rakkamlar durumu yansıtıyor zaten. En hızlı ve basit karşılaştırma olduğu için dile getirdim... Ben bardağın dolu tarafını kendi açımdan dikkate alıyorum. Kuzunun 33 bin metre kare ticari alanı mevcut, panora ile karşılaştırıldığında iki boy küçük bence, 2017 sonu teslimleri ve açılışı var. Umarım iyi bir şekilde bir açılış yaparlar ve bölgeyi güçlendirirler...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    görüş bazında örtüşüyoruz, yukarıda bahsettiklerinize katılıyorum. PD/DD değerinde iki firmayı karşılaştırdığınızda rakkamlar durumu yansıtıyor zaten. En hızlı ve basit karşılaştırma olduğu için dile getirdim... Ben bardağın dolu tarafını kendi açımdan dikkate alıyorum. Kuzunun 33 bin metre kare ticari alanı mevcut, panora ile karşılaştırıldığında iki boy küçük bence, 2017 sonu teslimleri ve açılışı var. Umarım iyi bir şekilde bir açılış yaparlar ve bölgeyi güçlendirirler...

Verdiğiniz bilgilere ilaveten bir kaç husus da ben belirtmek istiyorum, aslında daha önceki sayfalarda da yazdım. Panora'da 250 düikkan var, ticari alanlar toplamı 80 bin m2. (dediğiniz gibi 125 dükkanlı 30 bin m2 ticari alanlı Kuzu'dan iki boy büyük.)

Ancak sinek küçüktür ama mide bulandırır prensibi gereği, hissenin fiyatını baskılamaya yetiyor.
    Winter is coming...

6. çok doğru

7. ayrıca üç dönemdir aynı oranda temettü dağıtıyor, yükselmesini bekliyorum ama sabırlı olmak gerekiyor herhalde...

8. doğru , her yıl en az 0,44 tl temettü veriyor, oran çok iyi

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    ayrıca üç dönemdir aynı oranda temettü dağıtıyor, yükselmesini bekliyorum ama sabırlı olmak gerekiyor herhalde...

Sayfa 15/308 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •