Sayfa 15/340 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 113 - 120 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Dün yani pazartesi günü cwene ye alış gönderip alan arkadaş varmı
    Eğer dün mal verdiler se
    Bu gün taban görünmüştü

2. Yeni halka arzlardan farkı, bunun çok erken taban olması. Enteresan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3. Şirketın bır ay boyunca halka arz fıyatının altına düşmeme taahhüdü var , 108,6 tl ,yanı en azından 108,60 altına düşmeyız bır ay boyunca !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Pasta varmı kim alıyor kim satıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    şirkete dışarıdan bakınca 2.kontrolmatik benim diyor,ama dünkü taban açıkça korkuttu,dünkü taban kontrol edilemeyen k.yatırımcı payları ise sıkıntı yok,ama şirketin sahibi kontrolmatik gibi kendi kağıdına sahip çıkarsa no problem,aksi taktirde,sıkıntı ve stres yapar gibi duruyor,bakalım ilerki günlerde neler olacak
    Kontrolmatik ile CWENE arasında şirket işleri olarak çok büyük farklar var. Ne anlamda bu şekilde düşünüyorsunuz?
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. şirkete dışarıdan bakınca 2.kontrolmatik benim diyor,ama dünkü taban açıkça korkuttu,dünkü taban kontrol edilemeyen k.yatırımcı payları ise sıkıntı yok,ama şirketin sahibi ve kontrol ettirdikleri gurup satışı yapmış ise bu hisse çakma kontrolmatik anca olur,ama kontrolmatik gibi kendi kağıdına sahip çıkarsa no problem,aksi taktirde,sıkıntı ve stres yapar gibi duruyor,bakalım ilerki günlerde neler olacak

Sayfa 15/340 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •