Sayfa 15/925 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Daha önce de yazdım... Yıl sonuna kadar unutun bence bu hisseyi...

Yapabiliyorsanız 1-2 ay, böyle kağıt yokmuş, hiç olmamışmış gibi düşünün... Her gün ekrana bak bak... adamı yer bitirir yoksa...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Bunu da buraya not düşeyim... Bu hafta deli gibi satanlar, önümüz deki hafta mike mike alacaklar...

Aylık kapanışı görelim bakalım!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Aylıkta 4 üzerine atabilir...
    y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak sesimizi duyurmamız için her mecrada şirketin bu hale düşmesine nedeni olan Ayhan Karayama'nın sorumlu olduğunu dile getirmemiz gerekiyor. Ben açıkça söylüyorum Ayhan Karayama'nın küçük yatırımcısına karşı bu kadar art niyetli olmasının sebebinin altında başka sebepler olduğunu arıyorum.
    Hiç bir halka açık firma yöneticisi asla ben kar etmeyeceğim diyemez.
    adamın allah bir lafına inan gerisine inanma...kar edeceğim dediler ne oldu ki...ne yapacağını bilmeyen dün ne yedin desen haberi olmayan bir adam...ölü eşşekten medet umarım bu adamdan ummam...adamda ne vizyon ne kapasite hiçbirşey yok zaten süpriz değil olanlar.... gitmesini bekleyeceğiz....kar edeceğiz dese bile edemez çünkü gübre fiyatları ve kur a karşı kafa yormak gerekiyor aksiyonlar belirlemek gerekiyor...buda aşar adamı...
    Son düzenleme : xxtrader; 24-11-2017 saat: 13:51.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    adamın allah bir lafına inan gerisine inanma...kar edeceğim dediler ne oldu ki...ne yapacağını bilmeyen dün ne yedin desen haberi olmayan bir adam...ölü eşşekten medet umarım bu adamdan ummam...adamda ne vizyon ne kapasite hiçbirşey yok zaten süpriz değil olanlar.... gitmesini bekleyeceğiz....kar edeceğiz dese bile edemez çünkü gübre fiyatları ve kur a karşı kafa yormak gerekiyor aksiyonlar belirlemek gerekiyor...buda aşar adamı...
    Devlet şirketleri seçim,örtülü ödenek vs. olduğu sürece artık kolay kolay kar yazamaz.Genel Müdürü de kar etmeyeceğiz demesinin sebebi bu.Bilançodaki diğer giderler veya yönetim giderleri adı altında seçim harcamalarına kaynak aktarılıyor. Ne yazık ki benim gördüğüm bu ve bu belli bir süre de devam edecek gibi gözüküyor.
    Kesinlikle ytd

7. Tacirler şov devam ediyor, üstelik Ak yatırımın da satışa geçmesi hiç hoş değil...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    y.t.d.

8. 1 doları aşağı kırarlarsa vay halimize....çok ucuz olacak...

Sayfa 15/925 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •