Sayfa 15/1004 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ariton abi git gide atayiz olmaya başladı

dan brown başlangıçta şöyle der, bir gerçeğe inanan insanlara isim verilmesi anlamsızdır
    dünyanın yuvarlak olduğuna inanan insanlara bir isim veriliyor mu ya da balinanın memeli olduğuna inananlara..?
    yaradanın olmayışı da bir gerçek, bir doğruya inanan insanlara ayrıca isim verilmesi o derece anlamsız diyor ateist tanımlaması için..

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ariton abi git gide atayiz olmaya başladı

Habertürk'de 18:00 de Meseleler programında Ahmet Aslan konuk olacak.

Bir kaç sene önce bir programda röportaj yapan kıza karıştırmayın ben ateist değilim ate'yim dedi. Geçen yıl da Cundioğlu'nun programında açık açık söylüyorum ben ateistim dedi.

Belki aklındaki sorulara cevap verir.

Bana göre başkasının ilacı onun derdine merhemdir, her kişi kendi derdine uygun ilacı kendi bulmalıdır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Haftalık para çıkışında en yüksek 2 şirket...
    Kchol -355 milyon tl
    Pgsus - 236 milyontl

Hahooo

Elon Musk Twitter'da yüksek takipçi olanlara para dağıtacağız demiş.

Beta süreci başlamış.

Bundan sonra Elon Musk in paralarını emcukleyecem .

Voleyi vurduk

Dünkü yazısında söylemiş

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    dan brown başlangıçta şöyle der, bir gerçeğe inanan insanlara isim verilmesi anlamsızdır
    dünyanın yuvarlak olduğuna inanan insanlara bir isim veriliyor mu ya da balinanın memeli olduğuna inananlara..?
    yaradanın olmayışı da bir gerçek, bir doğruya inanan insanlara ayrıca isim verilmesi o derece anlamsız diyor ateist tanımlaması için..
    atayizlik bir inanç olmadığı için aslında kişinin ateistliği onda pek anlama bürünmüyor. ancak tanı bu.

yani benim için atayizlik önemli bir kavram değil.. tanımını böyle koymuşlar.

aynı şekilde bir dine mensupsan ama o din sende bir anlam veya vucut bulmuyorsa sen deistsindir. yani hristiyan olan biri kitapta anlatılan hristiyanlık ile yaşamıyorsa anlatıların onda hayatında bir değişim yapamıyorsa hristiyanlık onda anlam taşımaz. hristiyanım der geçer ama deist gibi yaşar vs.
    .....yorgun demokrat.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    atayizlik bir inanç olmadığı için aslında kişinin ateistliği onda pek anlama bürünmüyor. ancak tanı bu.

yani benim için atayizlik önemli bir kavram değil.. tanımını böyle koymuşlar.

aynı şekilde bir dine mensupsan ama o din sende bir anlam veya vucut bulmuyorsa sen deistsindir. yani hristiyan olan biri kitapta anlatılan hristiyanlık ile yaşamıyorsa anlatıların onda hayatında bir değişim yapamıyorsa hristiyanlık onda anlam taşımaz. hristiyanım der geçer ama deist gibi yaşar vs.
    Nick in ne, biz de takip edelim bari
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Nick in ne, biz de takip edelim bari
    özelden iki msj daha geldi bizde takip edelim diye ancak türkiye takipçilerini pek istemiyorum çünkü alakasız resimlere alakasiz kendi hesaplarını koyuyorlar . + tr içerikli hesaplar ne yazıkki çok kazanma ihtimali yok. yani takipçilerin ab ve abd vs ise. haliyle dolar bazlı kazanıyorsun. içeriklerini görenler çünkü yabancı. ve dolar üzerinden reklam veriyor şirketler.

hesaplardan birini vereyim.. burası baya karışık tüm dünyadan var diğer 550 k olan hesap abd genelikle orayı hiç karıştırmayalım

isteyen olursa takip edebilir 100 k lıkhesap

https://twitter.com/CaliforniaNfts

imkanınız var ise çocuklarınıza mutlaka bir hesap açın.

en çok etkileşim alan tür ve konuları isteyen olursa paylaşabilirim konu hakkında.

daha önceden iş yapmışlığım biri vardı iş nedeni ile tanıştık. instada 300 bin kazanıyor aylık.

bu işe meslek gözü ile bakarsanız. takipçi demek bile para .

sanırım elon musk kaybettiği sosyal paylaşımdaki kitleyi geri almayı düşünüyor.

hepsini instaya kaptırdı... pst anca para almayı biliyordu bu zamana kadar.. şimdi kesenin ağzını açtı. instayı biraz zorlayacak.

ilk başlarda twitterı mahvetti ama düzeltecek olanda bence elondur. önceki twitter yönetimi hep bana hep bana dedi.

tonla takipçisi olanlar ozaman ee ben neden içerik giriyim bana hiç faydası yokki diyip diğer platformlara kaydı.

şimdi ise bu konuyu iyi yapabilirse gelir paylaşımını.. instadan çok ciddi pay alır. kullanıcı bazında.
    .....yorgun demokrat.

Jp morgan toplantısından olumlu tek karar çıksa davul zurna ile duyururlardı.bi şey çıkmamış gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 15/1004 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •