Sayfa 15/241 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1926 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. 13.000.000 reklam gideri?.Bu reklamlar nerede yapılıyor acaba.Muhtemelen Afrika da ki bir kabilenin ulusal kanalında,ben bizim tv veya radyo yayınlarında ya da sanal ortamlarda göremedim de onun için soruyorum.
    Hep deniz,marbaş şu kadar aldı deniliyor,ya satanlar.İş bankasından 280.000,finans yatırımdan 100.000,halk yatırımdan 100.000,piramit menkulden 70.000,ziraat yt. dan 40.000 vs çıkış var. Diğerlerini gören arkadaşlar bunları göremiyor mu.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. BIST 107.350 yi geçti,hisse yıllardır yapılan başarılı organizasyonlar,yönetim sayesinde yerlerde sürünüyor. 2. çeyrekte iyi bir bilanço gelecek olsaydı şimdiye çoktan uçardı,anlaşılan o ki yine hüsran yine hayal kırıklığı ve tabi öfke.6-7 yılda BIST nerelerden nereye geldi,arkasındaki holdinge güvendik inandık girdik.Görüntü o ki,eskilerin deyimiyle;paramız deve oldu.
    Kesinlikle Y.T.D

3. http://eborsahaber.com/gundem/krista...asma-imzaladi/

Kristal Kola Pınar Su ile Anlaşma İmzaladıKristal Kola, Pınar Su ile cam şişe doğal maden suyu, aromalı maden suyu "Fason Üretim Protokolü" anlaşması imzalandığını bildirdi.

13 Şubat 2017 Kristal Kola Pınar Su ile Anlaşma İmzaladı içinyorumlar kapalı

Kristal Kola’nın (KRSTL) Pınar Su ile anlaşmaya varıldığı ile ilgili olarak KAP’a göndermiş olduğu yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır.

“Şirketimiz ile Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında, Avcılar Köyü Altınoluk/Edremit adresindeki tesisimizde Pınar Denge markası ile 200 ve 250 ml ambalajında cam şişe doğal maden suyu, aromalı maden suyu “Fason Üretim Protokolü†anlaşması imzalanmıştır.â€

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    eski bir haber.tarihi haberin içinde yazıyor.biri o tarihten sonra neredeyse ikiye katlamış diğeri daha da geri gelmiş.bu işte bir gariplik var.kâr diycem kristal'in kâr rakamları da ortada.ne diyim bilemedim.ancak pinsu'nun ederi buralar olmamalıydı.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by megokturk Yazıyı Oku
    Deniz, Seker, marbas, bu seviyelerde hergun mal topluyor, deniz son 1 ayda 600.000 lot, marbas son 1 haftada 100.000 kusur mal toplamis. Gedik az miktardaki malini satinca yükselişin baslayacagini düşünüyorum... şahsi fikrimdir, yatirim tavsiyesi değildir...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öyle gösteriyorlar. Genel görüntü buralarda taban oluşturup yeni bir trend oluşturacak..ha birde geçen dediğimiz gibi deniz tek seansta 344 bin lot satmış..yani istese 600 bini yarım seansta da gömer..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Bugün deniz yine alıcı... bi oyun var...

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Alacak adam bulursa satar.
    Y.T.D

7. 3_5 yukarılardan alıyorlar,alıcı olunca malı aşağıdakilere basıyorlar.Ellerindeki malı boşaltmanın başka yolu yok.5'i, 10'u aramayacaklar.
    Kesinlikle Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    3_5 yukarılardan alıyorlar,alıcı olunca malı aşağıdakilere basıyorlar.Ellerindeki malı boşaltmanın başka yolu yok.5'i, 10'u aramayacaklar.
    Kesinlikle Y.T.D.
    İyi bilanço hele bir gelsin o zaman tekrar hesap yaparız..6 ayliklarda ziyade 9 aylık beklentim var..onun için acelesi yok..tek sinyal yeterli olur..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 15/241 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •