Sayfa 15/651 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

son bir ayda alanlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    bugün 100 gram daha aldım
    öyle bir zevk verdi ki döviz bazlı bu fiyatlardan maliyet yapmak
    allah satandan razı olsun devamını beklerim aşağılardan .

4. Marul fiyatından işlem görmeye devam ediyor maydonoz fiyatına kadar düşüş olursa yüklü bir alımla mevsiminde şöyle 10 kiloluk karpuz fiyatından satar yeniden marul fiyatına düşene kadar bekler bir zamanlar gentaşta diye anılarımı kaleme alırım.ytd

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Marul fiyatından işlem görmeye devam ediyor maydonoz fiyatına kadar düşüş olursa yüklü bir alımla mevsiminde şöyle 10 kiloluk karpuz fiyatından satar yeniden marul fiyatına düşene kadar bekler bir zamanlar gentaşta diye anılarımı kaleme alırım.ytd

demlikeyf abicigim ben bizim manavdan maydonos alıyorum fiyatı 1,25 TL zaten bizim hissede oralarda geziyor. buraya kadar olanı ben anladım da. mevsiminde 10 kg karpuz fiyatını tesbit de zorlandım. bu sene karpuz bol olurmu fiyat 0,5 TL ye kadat düşermi? düşerse 10 kg 5 TL . Bizim mal okadar edermi. Yoksa ben maydonos ve karpuzun pahalı oldugu yerdemi yaşıyorum? adana ve çevtesinde bunlar dahamı ucuz. tarla fiyatınımı yoksa manav fiyatınımı esas alacagız. birde en baba karpuz 9. aydamı olur yoksa dahamı önce? biraz daha acıklarsan memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler.

6. Karpuz mevsimine şurda 4 ay kaldı maydanozda 1 lira benimkisi züğürt tesellisi sen istersen can erik fiyatını düşün istersen napolyon kiraz gentaş verzalit masa olamadıktan sonra mevsimin de hıyar olsa kaç yazar anzer balı olsa kaç.😂ytd

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Karpuz mevsimine şurda 4 ay kaldı maydanozda 1 lira benimkisi züğürt tesellisi sen istersen can erik fiyatını düşün istersen napolyon kiraz gentaş verzalit masa olamadıktan sonra mevsimin de hıyar olsa kaç yazar anzer balı olsa kaç.��ytd

ilk yazını görünce bayagı umutlanmıştım ,benim gibi bu hisseye inananlar var demiştim. Megerse gerçek başkaymış, demlikeyf abimde bu işe inanmıyormuş.
    beni bu hisseden alıma iten şey 2015 de ki 202 milyon olan cirosunu 2016 da 252 milyona çıkarması. ayrıca 2015 de yüzde 10 olan kar marjının2016 da yüzde 21 e çıkartması, tabi 10 milyon olan karı da 17,5 milyona çıktı.Bu verilerden hareketle 2017 de ben 300 milyon ciro ve en az 25 milyon net kar bekliyorum.Tabi bu beklenti benim şahsımla ilgili ben ortagı oldugum hisseyle ilgili kar zarar hesapları yapabilirim. Bunu kimse yatırım tavsiyesi olarak algılamasın.Çunki bu hissenin karı arttıkça fiyatı düşebilir, zaten demlikeyf abim hıyar fiyatlarınıda gözden uzak tutmuyor, mevsiminde hıyar genelde bolve ucuzdur. Neyse sonumuz hayırlı olur İnşallah.

8. Yok öyle deme gentaşın bu fiyatlarda olması normal değil her hissede olduğu gibi burda da speklerarası bülbül ötüşlü kanarya yarışması var yarışmanın sonucu bir türlü açıklanamıyor. Hal böyle olunca moral bozmaktansa ufak ufak ucuzdan alım yapalım belki bir gün bir spek yetti gayri hep maydanoz hep maydanoz acıkta karpuzdan denkleşelim der sebepleniriz baabinda iki kelam ettim sürçü lisan ettiysek affola.ytd

Sayfa 15/651 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •