Sayfa 15/975 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 113 - 120 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu hafta ve sonrası bizlerin olur inşallah bereketli kazançlar artık sessizlik zamanı

2. Inşallah 1tl diye sevinilen hisse 0.85tl lere düşmez...

bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Inşallah 1tl diye sevinilen hisse 0.85tl lere düşmez...

bol kazançlar...

düşsün canım oradan daha çok alırız dert ettiğin şeye bak

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    düşsün canım oradan daha çok alırız dert ettiğin şeye bak
    bura borsa 1 e de duşer yarımada altın altınken 15000 kaybettırdi arkadaşima hamama giren teller önemli olan zamanında girmek 4 ler olsada fiat yazzsam tabiki sıkıntı olma ihtimali çoktu buralara gelmiş e ne yapalım burdan satıp 2 lerimi bekliyelim zaten kimse kimseye al demiyor satan satr alan alır ben hepsiyle 117 ler gibi aldım bakalım bekliyelim

5. Hepiniz haklısınız hisse çok ucuz iste bu yüzden herkes giriyor.. girdikçe asagi cekiyorlar... ky kalmadığında uçururlar

6.  Alıntı Originally Posted by BMW23 Yazıyı Oku
    Hepiniz haklısınız hisse çok ucuz iste bu yüzden herkes giriyor.. girdikçe asagi cekiyorlar... ky kalmadığında uçururlar
    Ky kalmaması için bu hissenin 0.75e gelmesi gerekiyor. Ky 1 tl üzeri her fiyatta 2 tl ümidi ile kalır.

görende diyecekki batık bır hısse arkadaşlar siz aklınızlamı konuşuyorsuz yoksa başka bir amacınızmı var

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    görende diyecekki batık bır hısse arkadaşlar siz aklınızlamı konuşuyorsuz yoksa başka bir amacınızmı var
    Batacak kim demiş asla.... sadece panik yaptırmadan göstere göstere götürmezler diyorum... düştükçe almak lazım... şahsi kanaatim...

Sayfa 15/975 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •