Sayfa 15/996 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Ben bu hisseyi 13 yıldır tutuyorum

2. Günaydın ortaklar. Parsan yine hisse almış 5000 adet. Bu aralar alımlar hızlandi.bu alımları aynı bryat a benzetiyorum patron ordada böyle ufak ufak alımlar yaptı 2 yıl boyunca ve piyasadan lot çekti baya ondan sonra bakın şimdi 50 leri gördü kağıt 25 lerden bakalım neler olucak parsanda ytd.

3. Dün itibariyle hisseden çıktım. Alım için beklemedeyim. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by garfield83 Yazıyı Oku
    Dün itibariyle hisseden çıktım. Alım için beklemedeyim. YTD
    yukardanmı arkadaşım çıkmayın bu hisseden. pışman eder adamı.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    yukardanmı arkadaşım çıkmayın bu hisseden. pışman eder adamı.ytd.
    Valla hocam ben 7.50 civarına dönüş yapacak diye bir beklentiye girdim o yüzden satıp beklemeye karar verdim. Fakat analizlerle falan yapılmış birşey değil. Çünkü anlamıyorum. Teknik olarak ne zaman kağıtlara yaklaşsam zarar ettim

6.  Alıntı Originally Posted by adalet Yazıyı Oku
    ben bu hisseyi 13 yıldır tutuyorum
    hey maşallah be...bizde 2 ay tutsak bayılıyoruz neden gidmedi diye...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    hey maşallah be...bizde 2 ay tutsak bayılıyoruz neden gidmedi diye...
    adalet arkadaşımız gibi alan ortalama 2 yıl beklese bu hisse egeen yakalar be o yuzden satmayalım arkadaşlar beklemeye devam.ytd.

8. Sayın değerli yatırımcı kardeşlerim benim borsaya girişim 1995 yılı şubat ayıdır (faize haram diye yatırmadım) toplam o yılda yatırdığım para 285 milyon idi ilk senedim iş c idi ve başka hiç para yatırmadım 1997 yılı eylül ayında para 9750 milyar oldu İnan'ın hanımım bile inanmadı sonra 60₺ bölündü yüzde 500 bedelsiz ben dedim 1 sene içinde 20₺ olursa bereket versin ve kağıt o rakamları ekim ayında 24₺ gitti fakat cuma günü piyasalar kapandıktan sonra Asya krizi patlak verdi 27 ekim 1997 pazartesi tüm kağıtlar taban hiç alıcı Yok sadece Ereğli ve iş c alıcı var tabanda ertesin gün 28 ekim yarım gün işlem aynı durum devam ediyor tabiki o tarihte iş bank müdürü tanıdığım iyi görüşüyoruz bana diyorki kaybın ne kadar müdürüm boşver ben sabırlıyım beklerim dedim çok ısrar etti bende müdürüm 5.5 milyar buhar oldu dedim ama paniğim Yok ben beklerim dedim ve bana sözü şu oldu ben şu an emekli olsam benim 25 yıllık emekli ikramiyemin nerdeyse 1 - 1.5 dedi çok üzüldü Yok müdürüm ben beklerim dedim ve İnan'ınki 1998 yılının mayıs ayında AREA CEP OPÖRÖRÜ ihalesi iş bankası-İtalya ORTAKLIĞININ oldu tabi benim iş c tavan 42₺ ve sattım arkadaşlar bu borsa işi sabırdır sabrım mükafatı çok yüksektir tüm arkadaşlara saygılarımla

Sayfa 15/996 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •