Sayfa 15/623 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 113 - 120 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Vay amk resmen hissenin gitmesine engel oluyorlar...

O kadar hisse üç dört günde 100 de 100 artarken hesap sormayanlar iheva 2 kuruş artınca hesap soruyor...

Ülkemizde borsa gerçekten kumar masası gibi şirketine arkandaki nüfusa göre her türlü fırıldak işlere giriyorsun pes artık...

Bu hisse yıllardır kan kusturmus o zaman hesap sormayın şimdi ky biraz umutlanmis hisseye takoz koyun...

2. Yine kilitlediler bizi buraya😠 dediğim gibi 36-37den alıp %20 kar la satıyolar.yazık yaa

SM-N7500Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Opet57 Yazıyı Oku
    Yine kilitlediler bizi buraya😠 dediğim gibi 36-37den alıp %20 kar la satıyolar.yazık yaa

Öğleden sonra 44 45 olmalı eğer gidecekse bilanço iyi gelecek satın alınacak ise...

Bugün 42 ve altında kapatırsa gözünü aşağıya diker gibi

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Öğleden sonra 44 45 olmalı eğer gidecekse bilanço iyi gelecek satın alınacak ise...

Bugün 42 ve altında kapatırsa gözünü aşağıya diker gibi
    Valla benim ümidim kalmadı.yine 40ın altını gösterir bunlar.dünden beri 43-44 ten yeni ortaklarımızı yanımıza kaydettiler.

5. Ben bekliyorum ister düş ister çık hedefime gelmeden vermem seni

6. Hedef mi kaldı ya.hep aynı terane.adamlar 7-8 kademede alcaklarını alıyo.vallahi mal gibi bakıyorum.40 ı da gösterdiler.

7. Yukarı bir atak güzel olacaktı ama hiç niyeti yok gibi...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Yok abi yok.bunlardan bi cacık olmaz.ama ben bu sefer beklicem.hedefim filan yok ama bundan önceki hisselerde yaptığımı yapmicam.bjkas(3,63)-etyat(0,55)-vestel(6,62)-afyon(6,33)ve metro(1,08)! 2016nın başından bu yana bu maliyetlerle hisselerin içindeydim bazılarından biraz karla bazılarından ise çok az zararlarla çıktım ama benden sonra hepsi coştu.sabır sabır diyolar ya o kadar doğru ki ama söylenen sabrı bu lanet kağıtta göstersem bi arpa boyu yol ilerleyemem büyük ihtimal bendeki bu şanstan dolayı😠😠😠

Son düzenleme : Opet57; 08-03-2017 saat: 17:31. Sebep: Eksik kelime

Sayfa 15/623 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •