Sayfa 15/117 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 113 - 120 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. Mümkünse pasta, kek atarmısınız!

2. şeker 697 bin satmış 1,93 ort ile satışın %76,5 şekere ait

3.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    18: 10 da 1.76 ya 200bin lot alış koymak

Ek 1342
    Amaçları Ne olabilir sayın zeytin?

4.  Alıntı Originally Posted by sonsuzhasret Yazıyı Oku
    Globalin elindeki hisse dün bitti çünkü ilk çıkışı yapan globaldi.bencede şeker bastı

yapmış olduğum yorum ve paylaşımlar şahsi görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    kimin malı bastığı değil malı kimin alıp satana basacağı önemli... sekfk süpriz yapıp satış işi çıksa ne hengame olur bu şeytan şekerde

5.  Alıntı Originally Posted by garigen Yazıyı Oku
    kimin malı bastığı değil malı kimin alıp satana basacağı önemli... sekfk süpriz yapıp satış işi çıksa ne hengame olur bu şeytan şekerde
    Valla onu bunu bilmem de iş yatirim şeker arasında paylaşıyor 2 gün sonra iş sarmaya baslayip2 şeker alacak ...ama hangi fiyattan

Alıntı Originally Posted by albatros8088 Yazıyı Oku
    Tskler..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by sonsuzhasret Yazıyı Oku
    Globalin elindeki hisse dün bitti.çünkü ilk çıkışı yapanda globaldi.bencede şeker bastı

yapmış olduğum yorum ve paylaşımlar şahsi görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bugün senin çıkacağını adım gibi biliyordum şekerim ... ama son orman beraberliğimizden sonra cesaret edip alamadım ....

ahhh be ne olur 1,4 den verseydin ...

ileride bakarım diye yazıyorum .. kazananlar güle güle yesin bize nasip değilmiş
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

7. Walla iyi işmiş bu 1.80-1.92 arası topla 500 bin sonra tek kademeden topladığın malı ver.Şimdi diyeceksiniz ki malı birileri aldı.Yok kardeşim 2.00 da 583 bin lot işlem var bunun %85 satış olmuş yani 200 bin TL kâr iyiymiş nasıl oluyor bu iş o zaman habire tavan yap bozdur bozdur harca.Gün sonunda alış satış fazlalığı yok satılan mallar alttan yerine konur. Yarın üst kademelere satış koy alttan malı topla tavana kitle bas malı.Şeker işmiş ya.20 kademede aldığın malı en üst kademeden ver.Arasıra panik yaptır aşağı gidiyor gibi sonra daha kolay toplarsın Yav ne de olsa Galip yapıyor sen de yapsan nolcak ki kim kimi yaparsa devri...Zarar edip ağlayan oldu mu dersin ki almasaydın kardeşim sana al mı dedik dersin.Haklı olursun hani altın cümle ya.

Sayfa 15/117 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •