Sayfa 15/41 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1. ARTI ucuz değil.PAHALI düşerse sesi DENGE hold. duyulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,356
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    ne oldu ya...TAHSİSLİ SERMAYE ARTIRIMA ONAY GELMEZ İSE NE OLUR HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ RACİ BEY KASAYA ŞİRKETE PARA YATIRMIŞ MI bak TRANSTÜRK HOL. MİNE PARA MARA YOK. YATIRMAMIŞ. şaibeli BULDU.eski tabirle MUVAZZA yı kapsıyor heral.ya ky.transtaoldugu gibi duruma düşmez inşaAllah
    elinde hisse var mi yok mu
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. elimde var veya olmaması senede yön vermezki.burda beyin fırtınası yapiyoruz. bakın transa tahsisli olu izin vemedimlu karşiılamadı.herkes Mine hanım var diye aldı.sonuç malum.bunda da raci şaşmaz var. sahne aynı seneryo aynı rolleri oynayanlar başka.diyorum ki spk tahsisliye izin vermedi. ne olacak ona göre .TEŞBİHDE HATA OLMAZ FAKAT T E S P İT T E hata olmasın.yazık 90 krş. şu an ki fiyatta uçurum var. hadi TRANSta bunu tolere edildi.ARTI da bunu gögüsleyecekmisiniz.

4. Seher haci buralardaelınde elegıyle algtın aramaya gelen .. ama hep arayıs ve sonu husranla bıten ve buyuzden alkolıık olan umutsuz perısan olan zencı gıbısın...burda))) sana ekmek yok..))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,356
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    elimde var veya olmaması senede yön vermezki.burda beyin fırtınası yapiyoruz. bakın transa tahsisli olu izin vemedimlu karşiılamadı.herkes Mine hanım var diye aldı.sonuç malum.bunda da raci şaşmaz var. sahne aynı seneryo aynı rolleri oynayanlar başka.diyorum ki spk tahsisliye izin vermedi. ne olacak ona göre .TEŞBİHDE HATA OLMAZ FAKAT T E S P İT T E hata olmasın.yazık 90 krş. şu an ki fiyatta uçurum var. hadi TRANSta bunu tolere edildi.ARTI da bunu gögüsleyecekmisiniz.
    Peki haber çıkmadan önce hissenin fiyatı kaçtı?Denge 2li fiyatlardayken birkaç gün izledim kağıdı sonra hızla 10.00 oldu ve şimdi 17.97 artının da böyle olmayacağına garanti var mı?Beni cezbeden ilaç işine girmesi varsın prim yapmasın ama vizyonu olsun yeter!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. dayı keşke kim istemez. dediğin fiayatlar gelse.DELİK 25 tane YAMA 4 tane .hadi gel tıka. DAYI bak TRANSTÜRK ky.olan oldu. ARTI da böyle olursa yazık ya.gerçekten.bakın samimi olarak ARTI hold.aradım yenal diye bir arkadaş çıktı yatırımcı iliş.çok samimi içten.bana dediği şu BİZ DEVREDEN TARAFIZ. bu soruları ALANLARA sorun.dedi bende DENGe yi aradım.kem küm bekleyin dediler.bana tlf.verin arayalım dediler. HALA BEKLIYOM.ARAYACAKLLAR. ben ŞEKAVET yok.DAYI ....

sayın seher yıldızı
    balici gitti senmi geldin kardeşim, telefonda sana dönmediler diye batıcak desene kağıt.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,356
    kapanışta şov yapar mı?Spk onayı verir mi bugün yarın?

Sayfa 15/41 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •