Sayfa 15/915 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324

3. 2 sene önce skbnk da bedelli yapmıştı. bedelliden önce 10bin lot olan kadameler bedelliden sonra 200 bin 300 bin lota çıkmıştı. aynısı bununun bedellisinden sonrada oalcak hisse 1.95 - 2 tl ye düşünce 100 bin 200 bim lotluk kademeler görecegiz. Şirket bedellide makbuz vereceği için bölünen hissede afyon gibi çok hızlı yukarı yapacak. Benim beklentim bu yönde . Fikirlerime katılan veya katılmayan varsa sebeblerini öğrenmek isterim. Saygılarımla.

ben kadçırdım galiba..

makbuzlu böleceğini açıkladımı..

5.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    2 sene önce skbnk da bedelli yapmıştı. bedelliden önce 10bin lot olan kadameler bedelliden sonra 200 bin 300 bin lota çıkmıştı. aynısı bununun bedellisinden sonrada oalcak hisse 1.95 - 2 tl ye düşünce 100 bin 200 bim lotluk kademeler görecegiz. Şirket bedellide makbuz vereceği için bölünen hissede afyon gibi çok hızlı yukarı yapacak. Benim beklentim bu yönde . Fikirlerime katılan veya katılmayan varsa sebeblerini öğrenmek isterim. Saygılarımla.
    Ruchan 1 tl yeni 2 tl olucak sanırsam 3 liradan bölünür se ruchan lari satar şak bedelliye yine girebiliyo z mu çok bedelliye girdim onlarda bana girdi unuttum uzun zaman oldu.acaba ruchan ları mi yoksa her ikisinide mi goturur ler yada kupon tahtası kapanan a kadar Sabit mi tutarlar her ikisinide

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
     Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Ruchan 1 tl yeni 2 tl olucak sanırsam 3 liradan bölünür se ruchan lari satar şak bedelliye yine girebiliyo z mu çok bedelliye girdim onlarda bana girdi unuttum uzun zaman oldu.acaba ruchan ları mi yoksa her ikisinide mi goturur ler yada kupon tahtası kapanan a kadar Sabit mi tutarlar her ikisinide

ruchanları satarsan bedelliye giremezsın
    ana hısseden yeterınce satıp bedelliye girebılırsın bölündükten sonrada olur

7.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    ruchanları satarsan bedelliye giremezsın
    ana hısseden yeterınce satıp bedelliye girebılırsın bölündükten sonrada
    Ana hisse 2 tl den açılacak hisse yani ruchan lar 1 tl diğeri 2 tl olucak sanirsam ruchan i satars am nasıl giremiyorum 2 liralık hisse ile .ruchan i satars am 1 liralık hisseyi 2 liralık hisseyi de satmak zorundayim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
     Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Ana hisse 2 tl den açılacak hisse yani ruchan lar 1 tl diğeri 2 tl olucak sanirsam ruchan i satars am nasıl giremiyorum 2 liralık hisse ile .ruchan i satars am 1 liralık hisseyi 2 liralık hisseyi de satmak zorundayim

3 tl den bolunurse hemen hemen oyle olacak
    ayrıca şöylede olabılır ruchanları satıp onun parası ile ana hısseden alabılırsın
    yani çok fazla alternatif var

Sayfa 15/915 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •