Sayfa 15/1003 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 113 - 120 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Senede 1 milyon kisi gripten gidiyor. Bu korona da fazla abartilmadi mi ki acaba?
    DSÖ diyorki bu gripten tehlikeli gripte %1 olan ölüm oranı bunda % 3-4 .
    Ayrıca Ahmet bey açıklama yapmış babamı corona öldürdü diye
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Subat basindan takas degisimi.

Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    DSÖ diyorki bu gripten tehlikeli gripte %1 olan ölüm oranı bunda % 3-4 .
    Ayrıca Ahmet bey açıklama yapmış babamı corona öldürdü diye
    Yenilerin hepsi tehlikeli bagisiklik kazanana kadar da.. Amma abartildi artik yani.

Boyle sey olmaz. Thieves Oil ile kokune ot tikadim Koronanin. Ama o da intikamini borsada aldi.
    Her taraftan parcaliyorlar

Neyse ben biraz daha havacilardan alacagim. Ilk 3 ceyrek bilancolar batti ama ne yapalim. Celebi iyiydi bugun.

Kimse alsin falan da demiyorum ha! Simdi yanlis anlasilir, millet pesimize duser sonra! Zaten tonla var bizde.

Apocalypse gelecekse ilk havacilar batar.

GENEVA (Reuters) - China's exports of vital parts and components for products ranging from automobiles to cellphones are estimated to have shrunk by an annualized 2% in February, costing other countries and their industries $50 billion, a United Nations agency said on Wednesday.

7. Almanyada calistigim takimda 2 IRAN 1 pakistan 2 hintli ve 2 Cinli var.
    IRanli Elemanin yakini Corona ya yakalanmis.
    Cinli Elemanlar Cine gidemedi bu yil. Koronadan deil pahali bilet fiyatlarindan. Sonra Corona patladi. Sevindi.
    Pakistanli Elemanin kardesi buraya gelmek istiyor , Suan Edirne Sinirinda olabilir Bu fikri ben verdim. bana sinir acik mi diye soruyor ikide bir) En son deniz yoluyla gecmeye calisiyorlardi.
    Hintliler sakin adamlar. baska dertleri var.

Bu arada Avrupalilar biraz ayrimci gibi davraniyorlar, onu hissetiyorlar. hintli ve pakistanlilar en kral adamlar. hem is hemde yardim konusunda. Bu arada Deutche BAnktan atilanlarin cogu ALman. Yuksek Maas nedeniyle sanirim. Alt takim hala duruyoruz..

PAra hersey deil. INsanlarin buyuk problemleri var. Hayatta KISA.
    INsan omru Turkiyede ortalama 70 yil. Umarim bu mahkeme bir an once sonuclanir ve banka kendi yoluna bakar.
    Bu arada surekli uzayacak gibi bir hal veriyor lanet olasi

Hahahahahaha. Verdiklerini aldin mi Erick? Yoksa Tup mu patladi?

Sayfa 15/1003 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •