Sayfa 15/609 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4868 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Ya napmaya çalışıyor bu. Bi temettü içinde bi hisse alınmaz ki. Trend bitti artık bu hissede arkadaşlar malesef. Buhur25 ten de yakında çıkar. Güzel hisseydi. Ytd.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Ya napmaya çalışıyor bu. Bi temettü içinde bi hisse alınmaz ki. Trend bitti artık bu hissede arkadaşlar malesef. Buhur25 ten de yakında çıkar. Güzel hisseydi. Ytd.

Faaliyet kari 3 senedir artiyor, temettu verimi yuksek, sektorunde bu acilardan uzun vadeli yatirim yapilabilecek bir alternatif gormuyorum. Seneyi sektorun cogu zararla ya da net karinda azalisla kapatti. Bu hissedekilerin hisse fiyat degil lot sayisina odaklandigini tahmin ediyorum
    Bu arada yasar grubuyla ilgili benim acimdan risk pinsu, ama o da pnsutu baglar.
    Saygilarimla

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Spartan Yazıyı Oku
    Faaliyet kari 3 senedir artiyor, temettu verimi yuksek, sektorunde bu acilardan uzun vadeli yatirim yapilabilecek bir alternatif gormuyorum. Seneyi sektorun cogu zararla ya da net karinda azalisla kapatti. Bu hissedekilerin hisse fiyat degil lot sayisina odaklandigini tahmin ediyorum
    Bu arada yasar grubuyla ilgili benim acimdan risk pinsu, ama o da pnsutu baglar.
    Saygilarimla

ytd
    Azizim ne yazıkki petunumuzun son bilançosuda pek iyi gelmedi. Hissede demir attı 10,6x'lere. Yaprak kımıldamıyor. Ya nasip dedik bakalım.. Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Azizim ne yazıkki petunumuzun son bilançosuda pek iyi gelmedi. Hissede demir attı 10,6x'lere. Yaprak kımıldamıyor. Ya nasip dedik bakalım.. Herkese hayırlı kazançlar dilerim.
    Neden bilanconun kotu oldugu dusundunuz? Faaliyet disi 2015'e mahsus finansal gelir 2016 da olmadigi icin net kar azalmis duruyor; bu sebeple mi?
    Simdiye kadar kimildamadiysa temettu yattiktan sonraya kadar da kimildamasin lutfen:D
    Hayirli kazanclar

ytd

5. Sağolun sn spartan 😊 size hayırlı kazançlar hayırlı akşamlar dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Sağolun sn spartan 😊 size hayırlı kazançlar hayırlı akşamlar dilerim

Hayirli kazanclar , hayirli aksamlar

ytd

7. lütfen fazla ses çıkarmayın bırakın uyusun 2 ay daha temettüyü alıp bu fiyatlardan tekrar alalım...elimizde çamura batmış altın var ama altın herzaman altındır...

8. Milletin elindeki tenekeler altin oldu bizdeki altın teneke oldu .kimse kendini kandırmasin 1 ocaktan bu yana endeks % 20 pirim yaptı.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 15/609 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •