Sayfa 15/1001 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Dimbiği ağızlarına dayayacan, verecen ateşi damlayanı, lıkır lıkır içer bunnar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En sol başta dikilen, rakıyı değil dubleylen litreylen bile konuşmaz, deseydin bari!

Kendisi bol sulandırılmış iki tekçi ya, ondan sağa sola çamur atıyor!
    45 derecelik "ASLAN sutunu" birakip da 4.5 derecelik "SARISINNAN" vakit gecirenlerrr....
    Bana da "Laf cakiyorlar" ya!!

Alllam yareppim..

Bu hesapla, benim 2 Tek senin 5-6 SARISINA bedel olmuyor muydu??
    Hesapda bir yannislik var mi?
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

En sol başta dikilen, rakıyı değil dubleylen litreylen bile konuşmaz, deseydin bari!
    Abi sen ve Ali bey duble hesabıyla içmediğiniz için sizi saymadim bile Sizi litre paklar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    45 derecelik "ASLAN sutunu" birakip da 4.5 derecelik "SARISINNAN" vakit gecirenlerrr....
    :
    Eyvah eyvah bu gece bitmez

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Nerede benim benzin bidonum

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku

Alllam yareppim..

Bu hesapla, benim 2 Tek senin 5-6 SARISINA bedel olmuyor muydu??
    Hesapda bir yannislik var mi?
    He yav, en son Sapanca'da o sizin iki teki daha ben otururkene ben kulağıma damnattım, üstüne 12 dene sarışın çaktım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,765

:
    çekene göre değil, dizilenlere göre dimi..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,765
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nerede benim benzin bidonum
    bunu kullan..

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 15/1001 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •