Onemli Gunler Banner
Sayfa 15/746 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 113 - 120 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 1000 lota 1000 lot vermek varken 1000 lota 75 lot veriyor...bunun neresi kötü tabi!!!

2. Geçen sene genel kurulda temettüye ek yapılmıştı 1 TL ye çıkabilir belki, bedelsiz de olabilir bekleyip göreceğiz hadi hayırlısı.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ziraat Yat

Nuh Çimento (NUHCM, Nötr): Şirket 2016 yılı karından pay başına
    0,90 TL brüt (0,765 TL net) kar payı dağıtımı teklifini Genel Kurul
    onayına sunacaktır. Dünkü hisse kapanışına göre brüt temettü
    verimliliği %8'dir.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    1000 lota 1000 lot vermek varken 1000 lota 75 lot veriyor...bunun neresi kötü tabi!!!
    1000 lota 1000 lot bedelsiz verse ne olacak hisse fiyatı da aynı oranda yarıya düşecek
    bu temettü konusu kafama yatmaya başladı son üç yılda karına göre oldukça yüksek oranda düzenli temettü vermeye başlamış temettü verme konusunda rüştünü ispatlamış oldu, hiç değilse temettüyle yeni hisse alıp birdahaki temettünün de temettüsünü alımış oluruz fena mı hisse fiyatı da inmiş çıkmış umurumuzda olmaz canımız sıkılmaz bu nedenle bu aralar fiyatın düşmesi (düşerse) ufak ufak biriktirmek için benim işime gelir

5. Bu temettü verimi ile borsada işlem gören şirketler içinde ilk 10 da yerimizi alırız.ben en yüksek temettü verenlerin listesini tutuyorum şuan ilk 3 teyiz.bu fiyatlar hisse için oldukça ucuz sayılır.bu karlılığın hisse fiyatlarınada yansımasını bekliyorum.

6. Bedelsiz olmadan derinlik artmadan bu kağıt ne kadar temettü verirse versin muktedirlerin oyuncağı olur şimdi olduğu gibi, kademeler çok zayıf almak isteyen heran satamam diye yanaşmıyor 10 yıl olmuş aynı fiyatlarda geziyor.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 4 yılda toplam %30 temettüsünü almış birisiyim.zor günler geride kaldı.karlılık fiyatlarada yansımaya başladı.

tahtaya patron kağıdı olmasından dolayı ilgi şimdilik az şimdilik diyorum hissenin gizli göze batmayan önemsenmeyen değerleri harekete geçirilmeli istanbulda muhtelif yerlerde 11 tane beton santrali var şuan bunlar hazır betonda ulaşım kolaylıgı sağladıgı için satışlarımızı artırıyor ileride çalışamaz duruma gelebilirler o zamanda satış yada inş. yoluyla değerlendirilir liman avantajımız doların böyle devam edecegi açık buda mevcut ihracatımızı daha karlı ve hacimli hale getirecektir araç parkının yenilenmesini ve borçların 60 milyon tl düzeyinde eksilmiş olması ayrıca 18 milyon tl gibi kira geliri.. küçümsenmeyecek birşeydir..%50 civarı sermaye artışı benim için süpriz olmayacaktır bacası tüten karlı şirketler gelecek günlerde dahada azalacaktır nuhcim sivrilmeye devam edecektir.. acizane beklentilerimdir kimseye al sat tut tavsiyesi değildir...
    nasip....

Sayfa 15/746 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •