Sayfa 150/247 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. 300 BINI ALAN ŞAHIS MALATYADA ..altta teli var isterseniz arayın sorun..niye almış..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Size sorulsa ne cavap verirsiniz?

3. aslında bir kişide buldum ama o mu degilmi bilmiyorum..ılgınc..sanki bizim gıbı bır yatırımcı gıbı..bır haber bır beklentı dahılınde almıs olabılır..bır ınsıder da olabılır. vs vs.. bana sorsalar..elimde dolar artmadan once 500 bın dolar vardı dolar artınca bozdurdum denızlı cam aldım derım..borsaylada ılgılenıyorumdum vs vs.. öz akıncı tekstil diye bir firma var onun sahıbı olabılır yerel bir işletme gibi..(emın değilim) isim benzerliğide olabılır.
    aslında sizin nick bana gore araştırmaya daha uygun komser colombo vardı eskiden bir dizi.) biraz daha sosyal olsam adamı arayıp sorarım. bende an itibarıyla denizli cam yok. hissedaş değilim.
    Son düzenleme : palmet; 18-09-2018 saat: 16:45. Sebep: xxx
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    aslında bir kişide buldum ama o mu degilmi bilmiyorum..ılgınc..sanki bizim gıbı bır yatırımcı gıbı..bır haber bır beklentı dahılınde almıs olabılır..bır ınsıder da olabılır. vs vs.. bana sorsalar..elimde dolar artmadan once 500 bın dolar vardı dolar artınca bozdurdum denızlı cam aldım derım..borsaylada ılgılenıyorumdum vs vs.. öz akıncı tekstil diye bir firma var onun sahıbı olabılır yerel bir işletme gibi..(emın değilim) isim benzerliğide olabılır.
    aslında sizin nick bana gore araştırmaya daha uygun komser colombo vardı eskiden bir dizi.) biraz daha sosyal olsam adamı arayıp sorarım. bende an itibarıyla denizli cam yok. hissedaş değilim.
    Sayın Palmet benden kaçar mı buldum.Gizemli bir adam Gayrimenkul işiyle uğraşıyormuş.

5. Gedik hala alıyor

6. 400 bini geçmiş Gedik alımları bakalım ne haber çıkacak arkasından maliyeti 12 civarı
    ytd.

7. vay vay vay eskiden ne hisseydi be simdilerde ölmüs bu az mı aldım sattım eskiden gittinmi iyi gider ama su gun baktıgımda ne hacim var var ne yukarı hareket etmis demirlemis oldugu yere bu kagıt bu endekste 14 tl den asagıda olmaması gerekir bana gore ..alsak mi aceba spek tahtada yok gorunuyor grafige baktıgımda uzun zamandır asagı trent var o yukarda dediginiz sahsın 300 000 lotu dogru ise o lotları onun elinden almadan yukselmez bu bililrim bu spegin huyunu suyunu .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 150/247 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •