Sayfa 150/1002 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

564.milyon vergi için ne kadar gelir lazım?

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku

https://www.yirmidort.tv/ekonomi/tur...ar-oldu-145183

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku

Başka bir soru daha sor.

Diğerleri neden bu kadar az gelir vergisi ödüyorlar?

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Memur emeklisi hep yüzde 13 fazla felan alırken SGK ve Bağ-Kur sendikaları arpa görmüş öküz gibi sesi çıkmıyor, ulan diski, fiski, bi ses verin en azından böyle olmaz falan deyin bi yerde yürüyüş yapın Allah ın sığırları, Tip ine koduğumun Tip i, adında hesapta işçi var ulan hem işçi hem işçi emeklisi için bi miting yapın , hiç bir siyasal hedef gütmeden her kesimden insanı çağırın internet ten, bina içinde cart curt ederek hak alındığı nerede görülmüş.

Bu memleketin tamamı işçi düşmanı yani siyasi erk hangi taraf olursa olsun, sol partilerin yöneticilerine bakın bir tane asgari ücretli işçi yoktur ya akademisyen, ya sanatçı ya hukukçu bunlardan ne işçiye ne emekliye 5 kuruşluk hayır gelir, zaten sağ partiler kuruş koklatmak istemez oldum olası. Vatan, millet sakarya edebiyatı ile oy toplarlar. Kimse yok muuuu, evet kimse yok Açık Mert Korkusuz.

Şu olay yani farklı maaş zammı Fransa'da falan olaydı da göreydik. Vay anasını arkadaş..
    BU seçime girerken AKP nin müteahhit grubu KK ile görüşmek için kırk takla atmıştı.. KK bunlarla görüşmemişti...Ama Ablamız sadece bunlarla değil derin yapıların ağır abisi dahil herkesle görüşme yapıp masayı devirince , Seçim gecesi Bilişimden sorumlu bilmem kimi KK görevden aldım deyince halkın iradesinin sandığa yansıma olasılığını sıfır olduğunu görmüştüm..Yine de bir umut Emeklilere KK nın vaadleri netti...

Neyse vatandaş dikeni 2 turda seçince ve arkasından İngiliz bakan olunca ilk dikecekleri emekliler olacak dedim ...Maalesef bu konuda da yanılmadım...

Mevcut yapılar o müttehit grupları ile senkronize olmadan iktidar olması imkansız...Muhalefette işçi falan yazan partilerin de derdi sizin de altını çizdiğiniz gibi sadece daha refah bir yaşam için o işi yaptıkları açıktır...

CHP derin yapılar ile meralin derin yapısı kol kola yola devam ettiği sürece AKP gider yeni AKP bizleri dizmeye devam eder...

Neyse si... et gitsin...Borsa ve diğer gelirlerle hayatımıza devam ediyoruz...Adamın birinin dediği gibi bana ne abi...moduna bu seçim sonrası girdim..

Son birşey ; İstanbul Fatihi C.Kaftancıyı bile görevden aldı bu derin yapı...

5. asla somon baligi yemeyin

https://www.tiktok.com/t/ZT848gKXP/

hele yurtdisinda asla

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    . Doların %5.5 değer kaybettiği (FED 1 Yıllık faizi) eridiği bir yılda bizim ihracat %0.5 artmışsa, aslında ihracatın geçen seneye göre %5 küçülmüş demektir. .
    bravo aferin

Ocakta en düşük kök aylıktan maaş alanlar 3+1'ni alınca, Reyis şubatta seyyanen meyyanen deyip + 2 bin gayme verir, buna yasa masa tasa gerekmez.

Temmuzda ise şubatta verdiydik zaten der, % -0- zamla emekli avucunu değil götünü yalar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Örneğin Selim bey (Güneysu) kök maaşı 5.500 × % 37 = ~ 2.000 + = 7.500 gayme.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 150/1002 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •