Sayfa 150/596 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sakıncalı gördüğün yazıyı bak altta solda sağ kutucuk var.Bildirirsin olur biter.Bu topicde ne yönlendirmeler var hiç birine ses çıkarmıyorsun Eksionos35 ve Lunarın ki batıyor.Aklın sıra da bunu yaparak Ky koruyorsun.Biz yeldeğirmenleri ile uğraşalım sen ky korumaya devam et.Altta bak kutucuk var sağdaki.
    Senet 2.60 da iken eski fiyatı ile 6 liradan verilecek mal yok dediğinizi gayet iyi hatırlıyorum.fakat 2.21 e geldiğinde de siz buralarda yoktunuz.Anzer balı yiyeceğiz a-101 malı değil,bize yukarılardanda alıcı lazım diyerek,Y.D haberri olanlar satarken,Y.D rezaleti geldiğinde ben zaten anladıydım yönetimide uyarmaya çalıştımyazılarıyla timsah gözyaşı döküp, ky nin eline mal bırakıldığı zamanlarıda bilirim. Biz bunları gördüğümüzden, yeni gelenler bilmez bu olayları.bilgilensinler istedim.Benim hafızam balık hafızası değil unutmam ve yıllarca yönlendirme nasıl olur onu gördüm.
    Ben nereye nasıl basılacağınıda gayet iyi bilirim.Ancak iş öylece olur biterlik olacak kadar basit değil, bundan ky nin ve ziyaretçilerin haberi olmaz.
    Son düzenleme : Badi; 25-01-2019 saat: 21:49.

2. http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...ari_ID1708812/

Bu linkide buradaki bazıları iyi okusun.Bize atfettiğiniz işleri yapanlar bu görünen ellerin arkasındakiler herkimse onlar.Bunları da burada çok iyi bilenler mutlaka var ama burada herşeyi konuşurlar bunları konuşamazlar.Çünkü konuşurlarsa .............
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Senet 2.60 da iken eski fiyatı ile 6 liradan verilecek mal yok dediğinizi gayet iyi hatırlıyorum.fakat 2.21 e geldiğinde de siz buralarda yoktunuz.Anzer balı yiyeceğiz a-101 malı değil,bize yukarılardanda alıcı lazım diyerek,Y.D haberri olanlar satarken,Y.D rezaleti geldiğinde ben zaten anladıydım yönetimide uyarmaya çalıştımyazılarıyla timsah gözyaşı döküp, ky nin eline mal bırakıldığı zamanlarıda bilirim. Biz bunları gördüğümüzden, yeni gelenler bilmez bu olayları.bilgilensinler istedim.Benim hafızam balık hafızası değil unutmam ve yıllarca yönlendirme nasıl olur onu gördüm.
    Ben nereye nasıl basılacağınıda gayet iyi bilirim.Ancak iş öylece olur biterlik olacak kadar basit değil, bundan ky nin ve ziyaretçilerin haberi olmaz.
    İşte tam bundan bahsediyorum.Bize atmaca olduğun kadar başkalarına da ol.Reelde Ne yapmışız 10 lirada satmış 2,5 de mi almışız hisseleri? Biz böyle bir şey yapmadık.Hiç durma savcılığa şikayet et.Sen hiçbirşey bilmiyorsun.Ve sonrasında yaptıklarınla bu işlerden nemalananlara en büyük faydayı sağladın ama haberin bile yok.Yukarıda yazdıklarımı gözlerin görmedi mi hiç.Bizi takıntı yaptın ama olayın aslını kaçırdın.Ama yok sen bu kafayı değiştirecek olsaydın sana bunu en az 888 kez yazdım.Anlayıp algılayabilirdin.Çık aradan çık bazı şeylerin direk muhatapları var burada onların avukatlığını yapma.Bırak konuşabiliyorlarsa kendileri konuşsunlar.Hala ayakta uyuyorsun.Bizi de hiç gereksiz yoruyorsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İşte tam bundan bahsediyorum.Bize atmaca olduğun kadar başkalarına da ol.Reelde Ne yapmışız 10 lirada satmış 2,5 de mi almışız hisseleri? Biz böyle bir şey yapmadık.Hiç durma savcılığa şikayet et.Sen hiçbirşey bilmiyorsun.Ve sonrasında yaptıklarınla bu işlerden nemalananlara en büyük faydayı sağladın ama haberin bile yok.
    Ben yukarıdaki lingi okudum ve siz burada yokken zaten yorumumu yaptım.sizin ne yaptığınız sizi bağlar ancak buradaki yazılarınız veyönlendirmeleriniz herkesi bağlar. Ben yazılarınıza bakarım ve sonucunda ne gerçekleştiğine bakarım.Bu güne kadar ky yi daima yanlış yönlendiren yazılar yazdınız.sonuç itibarı ile.Hep mal elinde kaldı.(bkz.arşiv).Hani bu belki çok iddialı bir ön görüm olacak ama(kesinlikle tahmindir vede şüphedir.)belkide bu lingi paylaştığnıza göre şu spk şikayeti geldi ve bundan bizim dışımızda bilgisi olanlar var.
    Bu kadar ağır satış baskısı yediğine göre bakalım altından ne çapanoğlu çıkacak.Dediğim gibi artık biraz daha bireysel takılıyorum düşerse sattıklarımı yerine koyacak,yükselirse satacağım malım var artık.Ytd.

5. Benim anlamadığım bu topicde kendi işlemlerim nerede ise tarihine kadar var.6 lirada almayana da bırak başkasını öz abim olsa 10 lirada hisse al demem.Elimde olan hisseden yüksek beklentilerim olmasının hesabını da kimseye vermem.

Sen bizimle uğraşacağına ben her kademeden alırım satarım 10 lirada da sizde alın sizde kısa vade para kazanmanın zevkine varın diye bizimle dalga geçenle uğraşmanı tavsiye ederim öncelikle. Bunun dışında istediğini düşünebilirsin.Hisse senin hissen istediğini yapabilirsin.Ben; sen, sizin gibi uzun vadeli yatırımcıyım dedikten sonra sana yüklenmemek için elimden geleni yaptım.

Bir de gerçekten tahmin yapma.Yaptıklarının hepsi yanlış.En başta bizi yanlış okudun zaten.Bunu da eninde sonunda öğreneceksin.Topiğe geldik konusu da yanlış.Kesinlikle bundan sonra ne bilgi ne fikir paylaşırım BTCIM ile ilgili hatta burasını bırak reelde bile.Topicde olunca rakkamsal yanlışlıklara tahammül edemedim bir noktada.Çünkü bu hisse 2 lira olsa ne 3 lira olsa ne BSOKE portföyündeki hisselerden kaynaklı çok büyük etki edecek + ya da eksi bir özkaynak kalemi değiştirmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu yazıyı da topu topu 14 bin lot kote için mi yazdın.25 lot 25 lot alırsın işte sana toplayacak mal çıktı ne güzel?Bakalım buralarda ısrarla daha ne gibi bombalara imza atacaksın.Yok daha detay yazacam çok zorluyorsun.Kim bu Gedik açıkça yaz daha fazla masal anlatma buralarda.İstersen susma hakkını da kullanabilirsin.
    Bu yazıya muhatabı gereken cevabı versin.Yoksa her sabah işleyeceğim bu Gedik konusunu.Cevap gelmezse susma hakkını kullandığını kabul edeceğim.Ha bunun cevabını vermeden aynı mealde yazılar yazabileceğini sanan yanılır.O zaman susacaksın burada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,658
    Lunar bu gün mali dağıtan tacirler 442 bin lot epeydir bu hacim yoktu ..gedik ve ekurisi marbas dönmüşler....enteresan işler..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

8. Sayın Carkos ben BTCIM özelinde bu topa hiç girmeyeyim.Sonra yanlış anlayanlar oluyor en kötüsü de bazı şeyleri başka taraflara çeken kötü niyetliler var.Hiçkimseye malzeme vermek istemiyorum.

Benim topikte yazmak zorunda kalmamın sebebi de Sayın Badi nin yazdıkları değil.Herkes herşeyi bilmeyebilir imkanı da olmayabilir.Hiç sıkıntı yok.

Ama çevrilen dolapların bir kısmını bilen, istese gerisini de net olarak öğrenme imkanı varken hala bana-bize burada sallayana sallatmam.Bunu böylece bilsin.

Ha devam ederse kişiler telefon numaraları ve kurumlar üzerinden savcılığa bir suç duyurusunda bulunulur.Ondan sonra görürüz bakalım burada kimler hoplayıp-zıplıyor.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 26-01-2019 saat: 11:42.

Sayfa 150/596 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •