Sayfa 150/184 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Moral bozmak istemem ama anadolu sigorta sat vermiş durumda hisse yükseliş trendinde o ayrı konu ytd.
    Twitter da yazılanları kafaya takılacak bir durum değil önemli olan hissede olan maliyettir.kısa süreli düzeltme yaşayıp tekrardan yeni zirvesine yükseliş yaşıyor bence normal düzeltmesini yaşıyor işler yolunda ytd.
    69.15 alti kapanis olmadan sat vermiyor siz neye bakarak sat verdi dediniz merak ettim?
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Bilanço tarihimiz netleşti 5 Şubat hayırlı olsun

https://www.anadolusigorta.com.tr/ya...irimci-takvimi

3.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    ...
    En büyük handikapımız nedir?
    TL ile çalışan, dolar kuru yükselişinde negatif etkilenen ve sigorta riskini üstlenen bir şirketizFonKod=IPE[/url]
    Benim hatırladığım hem TURSG hem ANSGR ikinci çeyrekte, ellerindeki eurobondlar nedeniyle kur artışından olumlu etkilendiler, faaliyet raporlarında öyle yazıyordu diye hatırlıyorum, o zaman olumlu şimdi olumsuz etkilenir kur artışından bilemiyorum, saygılar, iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    69.15 alti kapanis olmadan sat vermiyor siz neye bakarak sat verdi dediniz merak ettim?
    Turkishbulls sitesi cuma günü sat vermişti Anadolu sigorta sat devam ediyor şuan için.
    Ayrıca düşüncemizi yazdık niye fevri yazı ben bu hissede 4 tavan yaşadım daha bugün yazmaya başladınız.

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Turkishbulls sitesi cuma günü sat vermişti Anadolu sigorta sat devam ediyor şuan için.
    Ayrıca düşüncemizi yazdık niye fevri yazı ben bu hissede 4 tavan yaşadım daha bugün yazmaya başladınız.
    Fevri yazmadim merak ettim,site sat veriyor diye sat vermis olmaz hangi cizgilere gore sat veriyor?
    Ben 15 tlden beri anadolu tasiyorum yazmamam takip etmedigim anlamina gelmiyor
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. El kızını sevmedim ANSGR'nin70'i sevdiği kadar

7. Yas 70is bitmis eskidendi.Simdilerde 85 den basliyor tekerlemeler

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Derinlik ve AKD aldım. Merak edenler için

Adsız.jpg

Sayfa 150/184 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •