Sayfa 150/556 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 4446 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Düşe düşe yorulmadın gitti

3. Senin gibi firmanın..11 yıl tek krus kazandirmamis..utanin.. yüzünüz hiç mi kizarmaz. Hiç mi onurunuz yok..nasıl bir yönetim anlayisiniz var...

Sent from my ALE-L21 using Android mobile app
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Az kaldı Ege gübre ile piyasa değeri eşitlenecek. Birde biri 600 trilyon yatırım yapmış. Ahlak yoksunu şirket. Yıllardır yatırımcısına kan kusturuyorlar. Bu ne düşmanlık. Bu ne nefret. Gözünüzü toprak doyursun. İnşallah bin beterini yaşarsınız..iki yakaniz bir araya gelmesin surüm sürüm surunursunuz, yaptıklarımızın misli aheste aheste çıkar inşallah..belki ağır oldu diyebilirsiniz ancak bu firma bunu fazlasıyla hak ediyor..yaptıkları ve hisse fiyatı ortada..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Sayın Antiseptik elinize sağlık

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Az kaldı Ege gübre ile piyasa değeri eşitlenecek. Birde biri 600 trilyon yatırım yapmış. Ahlak yoksunu şirket. Yıllardır yatırımcısına kan kusturuyorlar. Bu ne düşmanlık. Bu ne nefret. Gözünüzü toprak doyursun. İnşallah bin beterini yaşarsınız..iki yakaniz bir araya gelmesin surüm sürüm surunursunuz, yaptıklarımızın misli aheste aheste çıkar inşallah..belki ağır oldu diyebilirsiniz ancak bu firma bunu fazlasıyla hak ediyor..yaptıkları ve hisse fiyatı ortada..

Ne ağırı sevgili kardeşim bu sözler bu kan emicilere az bile bunların DNS muhtemelen ya nemrut soyundan yada firavun geninden gelmektedir.Çünki bu zamanda bu soydan başka mahlugat kalmadı.Sene 2010 dan bu yana bir hisse halen alınan fiyata gelmemişse vede iki defa bedelli adıyla soygunculuk yapılmışsa söylenecek söz varmı.benim ayapacak bir şeyim yok sadece yaradana havale ettim. HİÇ BİR YATIRIMCI BU YAZIDAN ETKİLENMESİN.saygılarımla

7. 2015 başlarından beri takip ettiğim zaman zaman girip çıktığım bir hissedir BAGFAŞ..Hisse'nin çoğunluğunun görünen ve görünmeyen kısımları ile kimde olduğu aşikardır..Bedellilerle yolmuşlar milleti..Son üç yıldır Nitratlı Gübreler'in üretiminin durdurulması,Tyssen-Krupp firması ile olan Tahkim mahkemesi,şimdi de yağışların yeterli olmayıp CAN gibi kuvvetli olduğu bir çeşitte yeterli satışı gerçekleştiremeyişi..Ama bunların hepsi bahane..Bu firmanın taşınmazları ve içinde ki nakitler bugünki piyasa değerini en az ikiye katlar..Hisselerin büyük kısmının sahibi ya da sahipleri,hisse taşıyanları sıkıştırıp,tedirgin ederek hisselerini zararına verdirmek için baskı altında tutuyorlar..Bu hisseyi taşımak hele BİST 100 'ün 117.000 lere geldiği bir ortamda çok sıkıcı ve çok çok sinir bozucu.. Tabii yabancı sermaye ve fonların da bu hisseden uzaklaşmış olmaları KY'ya ayrı bir sıkıntı kaynağı..Ne yapmak gereğini iyi bilenler söylese de kendimize bir yol çizsek..Bedavaya ya da zararına verip çıkmalı mıyız yoksa bu oyuna katılmayı sürdürmeli miyiz ve ne süreyle..

Sayfa 150/556 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •