Sayfa 151/806 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6444 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Dün öğlen arası eşleşmede tavana yakın yaptılar. Bu gün de %+8 yukarı gösteriyor. Piskolojik algıya oynandığı belli ya da bizimle dalga geçiyorlar.

2. mirasyedi Ali’ye para lazım , 300 milyon Tl,, ‘yi nereden bulucak demi , Traktörün tahtası mesela .. zorla insanlara sattırıp Fenere Kaynak ?? Aziz 150 milyon tl demişti ben bi mislini veriom oda 300 milyon tl kaynak ,,,
    Traktörün tahtasında yabancı oranı yine aynı değişmedi , spekülatif hareket sergiliyorlar ,,
    bu tahtayı zaten yabancı yönetiyor
    yani yabancı elindeki oran değişmedi

1 - 1,5 sene sonra Feneri aynen şirketleri beceriksizce yönettiği gibi buradada başarılı olamayıp , istifamı eder mi bakalım görücez ,,

Ali’de zerre ışık görmüyorum ,, aşırı acemi ,, bu işler kısa pantalonla top oynayıp , tribünden maç izlemeye benzemez ,,

her suni inişin , çıkışıda var , sadece zamana bırakın Arkadaşlar , o gördüğünüz şelale düşüşler , aynen ister istemez yukarılara tıpış tıpış gelicek , 2008 yılındaki Borsamızdaki tahtaları hatırlayanlar bilir ,,,
    gün gelicek hisseyi yükseltmek için çırpınıcaklar , ( Kap’a haberler , diğer taşeron kuyruk kurumları )
    Son düzenleme : İzmir; 08-06-2018 saat: 15:24.

3. Çok yazık etmişler koca dev ne halde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Freni patlamış kamyon gibi düşüyor

5. Halka arzından bu yana Ttrak yatırımcısıyım büyük kriz hariç bu hale düşmedi. Bist düşerken bistten hızlı düşüyor bist yukarı giderken yine düşüyor.Anlam veremiyorum.Bilmediğimiz bir şey yoksa bu düşüş çok abartılı oldu.Bistin en güvenilen defansif ve temettü hissesi olarak gösterilen hisse ne hale getirildi.Düşüşün nedeni satışların düşmesi mi acaba.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6. Yabancı da 70 in üzerinde e satan kim

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Yabancı da 70 in üzerinde e satan kim

Dün ve önceki gün satışlar tamamen yabancı satışlarıydı.Sanırım bugün de yabancılar sattı.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. Vay be. Sen yıllarca tut sonra eksi yaz. 41'lere mi gidiyor bu şelale düşüşü?

Ekranı kapatıp yürüyüşe gitme vakti benim için..
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 151/806 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •