Sayfa 151/392 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3136 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,907
    Uzun vade de herkes ölecek .
    3 ay çok uzun vade , bu kağıdın finansalları o kadar vade etmez .
    Temettüsü olmayan kağıt dandiktir .
    Bu kağıtta KEK leniyorsunuz .
    3 AY sonra mı ? 3 ay sonra yeni kıraathaneler açılacak o Kıraathanelere gidin .
    Hükümet seçimlerden sonra açacağı kıraathanelerde KEK i bedava dağıtacakmış . :)
    Ben de dahil alan herkes zarar yazdı . Neyse çok almadık ta yırttık .

14 den 3.70 e gelen kağıt şelale düşüşü yaparsa sıkıntı vardır .
    Deuche aldı CiTi sattı yı geçin , takaslarıda unutun .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hükümet seçimlerden sonra açacağı kıraathanelerde KEK i bedava dağıtacakmış . :)

Sana uydum sattım. Çıkarsa kulağın çınlarsa sakın şaşırma. Düşerse de yine tebrik bekleme ta ki 0.66 olana kadar. Çünkü çok net konuşuyorsun. Yatırım tavsiyesi olarak anladım. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    daha operasyon bitmedi.. Yatırımın aldığı görünen 4 milyonu var. bakalım onları nasıl çakacaklar. Aslında citi bitti görünüyor 100 bin mi ne kaldı ama sanki citi satarken alanda kendisiydi diğer kurumlardan. citi bitti gelin ayağına 2 gündür onlarıda çaktı. Ama şimdi yatırımda var bi 4 milyon. bakalım onları nasıl yapcaklar. ytd.
    Öyle bir alım yok 🙂

4.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Sana uydum sattım. Çıkarsa kulağın çınlarsa sakın şaşırma. Düşerse de yine tebrik bekleme ta ki 0.66 olana kadar. Çünkü çok net konuşuyorsun. Yatırım tavsiyesi olarak anladım. Ytd.
    Adam görevini yapıyor ve sen atlıyorsun bravo sana.Adam mecazi takılıyor yada art niyetli.Ayen ne iş yapar bilirmisin? Değeri normal piyasada ne kadar etmeli hiç fikrin varmı?

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku

la bu kağıt cemaşmı...topik karıştırmayasın.. insanlar ne yapsın para pul olunca mayasıllı ...... gibi. etrafa nasıl faydalı olurum telaşına düşmüş...madem bu kadar biyoniksiniz . teknik var,taktik var, robot teknolojisi var, yani donanım çok olduğuna göre kazancınız garanti....bu kazancı dağıtsanıza burdaki üyelere..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Yabancının o kadar sattığı malı küçük yatırımcı aldı kesin:rtfm: Hissede devir falan olmadı yani :kahkah:

7.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku

Seni yakında ayen enerjinin rüzgar güllerinin tepesine oturturlar hava alasın beynin yerine gelsin diye:kahkah:

8.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Adam görevini yapıyor ve sen atlıyorsun bravo sana.Adam mecazi takılıyor yada art niyetli.Ayen ne iş yapar bilirmisin? Değeri normal piyasada ne kadar etmeli hiç fikrin varmı?
    Uzunca bir süredir borsadayım. Bunlara uyacak olsak bitmiştik şimdiye. Kendileri kesin olacak gibi yazınca yaptığının hata olduğunu anlatmak için öyle yazdım. Biri dedi diye almadım bu kağıdı, biri dedi diye de satmam. Ytd.

Sayfa 151/392 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •