Sayfa 151/932 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim Sayın Canel.D.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Tekrar hayırlı olsun sayfanız Tolga Bey,
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Güzel paylaşımlar yapıyorsunuz. Sizin liderliğinizde burayı desteklemek lazım. Tekrar Tebrik ederim.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Tekrar hayırlı olsun sayfanız Tolga Bey,
    Güzel paylaşımlar yapıyorsunuz. Sizin liderliğinizde burayı desteklemek lazım. Tekrar Tebrik ederim.
    Çok teşekkür ediyorum abi, desteğinizi her zaman bekliyorum.

Saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Arkadaşlar, Tolga bey teknikçi biliyorsunuz, Şahsım ise Naçizane temel anlamda hisseleri değerlendiriyorum. Böylelikle kendimi tanıtmış oldum. Müsait zamanlarda uğramaya çalışacağım, kısmet olursa tabii...

Arkadaşlar, Tolga bey teknikçi biliyorsunuz, Şahsım ise Naçizane temel anlamda hisseleri değerlendiriyorum. Böylelikle kendimi tanıtmış oldum. Müsait zamanlarda uğramaya çalışacağım, kısmet olursa tabii...
    Her zaman bekleriz abi, başlığa büyük katkınız olacağını tahmin ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Hubvc, Tolga bey'in listesinde dikkatimi çekti. Daha önceden Bilançosunu beğenmemiştim, listede görünce belki finansalları iyileşmiştir diye, bir umutla tekrar baktım. Değişen bir şey yine göremedim. Geleceğini fiyatlıyordur, anlayış gösteririm diyeceğim ama, hiç mi ışık görünmez bir kağıtta. Görünmüyor işte, ilginç...Temel anlamda bir hayat belirtisi, nefes alıp verme görünmüyor..

Hubvc, Tolga bey'in listesinde dikkatimi çekti. Daha önceden Bilançosunu beğenmemiştim, listede görünce belki finansalları iyileşmiştir diye, bir umutla tekrar baktım. Değişen bir şey yine göremedim. Geleceğini fiyatlıyordur, anlayış gösteririm diyeceğim ama, hiç mi ışık görünmez bir kağıtta. Görünmüyor işte, ilginç...Temel anlamda bir hayat belirtisi, nefes alıp verme görünmüyor..
    Abi BRYAT'ı birlikte analiz etmiştik ama bana almak nasip olmamıştı. Bize teknikle temelin birleştiği öyle kağıtlar lazım. Bunun ayırımını nasıl yapabiliriz benim teknik olarak bir fikrim yok. HUBVC de aynı formasyona takılıyor BRYAT da. Benim gözümde hiç bir farkları yok. Ama eminim size göre aynı kategoride değiller...

Sayfa 151/932 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •