Sayfa 151/335 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

Yumurtamı tavuktan?tavukmu yumurtadan çıkıyor?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Yumurtamı tavuktan?tavukmu yumurtadan çıkıyor?

Gönlümüz horozdan yana kaptan

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bakıyorum zaten bir hafta önce kapanış 1,60 bunun altında bir kapanış yaparsa bugün nasıl umutlu olmak lazım onu anlamış değilim.Eğer teknik bahsettiğiniz kadar iyi ise bir şekilde en az 1,61 kapamalı bugün.Bir diğer konu bakın bakalım haftalık grafiklerde
    bollinger band üstüne atıp tutunamayıp bollinger içine döndüğü zaman hisse neler yapmış.Kusurabakmayın çok merak ettim bu tahta bugün 1,57 kapasa sizi umutlandıracak tekniği.RSI ve para girişi aşağı kıvrılmış momentum yerlerde.
    Bugünkü hareketi teknik konusunda yanılmadığımın göstergesi olur sanırım... Sizin tekniğinize uysaydık bugünkü fiyat hareketini kaçırmıştık... Her bakış açısına saygı duyarım yeter ki saygı çerçevesinde olsun... Bugün tam tersi hareket de yapabilirdi...
    Turizm bölgesinde olduğu için yaz ayları inşaat yasağı var.. O yüzden bilanço beklentim benimde yok...

4.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Ya arkadaşım soke gidiyor diye baticim gitmeli diye bi Kural varmı?yada tam tersi?şimdi son borsacisin sana bi soru?tüpraş ve koç holding karşılaştırması yap..

Batıçim holding olduda haberimizmi yok,başka örnek verseniz anlarımda Koç holding örneği hiç olmadı,oradaki iltirak yapısı ve oranların hiç alakası yok,ama burada birleşmesi her an masada olan %75 bağlı ortaklık var ve sökenin şu anki pd'si neredeyse Batıçim pd sinin yüzde 75 i kadar olmuş,Batıçim iştirak yapısını bir okuyun isterseniz bakalım Batıçim gitmeden Söke nasıl gidecekmiş buna kargalar bile güler,Söke'nin elinde 3,2 milyon batıçim hisse olduğunuda unutmayın,sizi bırakın Feyyaz bey Söke'ye kamp kursa bütün medyayı oraya toplasa her gün analist toplantısı düzenlese,seri haberler yaptırsa bu seviyeden sonrası Batıçim'siz olmaz,ben söke gitmez demiyorum ama batıçimsiz bu noktadan sonra olmaz hadi hodri meydan becerebilen varsa yapsın.

5. Kimsede bilanço beklentisi yok peki beklenti ne o zaman?Demekki bizim bilmediğimiz bir şey var ,inşaattan lahit filanmı çıktı acaba aklıma başka bir şeyde gelmiyor.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Batıçim holding olduda haberimizmi yok,başka örnek verseniz anlarımda Koç holding örneği hiç olmadı,oradaki iltirak yapısı ve oranların hiç alakası yok,ama burada birleşmesi her an masada olan %75 bağlı ortaklık var ve sökenin şu anki pd'si neredeyse Batıçim pd sinin yüzde 75 i kadar olmuş,Batıçim iştirak yapısını bir okuyun isterseniz bakalım Batıçim gitmeden Söke nasıl gidecekmiş buna kargalar bile güler,Söke'nin elinde 3,2 milyon batıçim hisse olduğunuda unutmayın,sizi bırakın Feyyaz bey Söke'ye kamp kursa bütün medyayı oraya toplasa her gün analist toplantısı düzenlese,seri haberler yaptırsa bu seviyeden sonrası Batıçim'siz olmaz,ben söke gitmez demiyorum ama batıçimsiz bu noktadan sonra olmaz hadi hodri meydan becerebilen varsa yapsın.
    Birseyi okumama gerek yok konuya fazlası ile vakifim...baska yeri gagalayın...

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Kimsede bilanço beklentisi yok peki beklenti ne o zaman?Demekki bizim bilmediğimiz bir şey var ,inşaattan lahit filanmı çıktı acaba aklıma başka bir şeyde gelmiyor.
    Size harcicak enerjim yok...siz sımsıkı sarılın hissenize..birakin tahtadaki oyuncuda isini yapsin

8.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Size harcicak enerjim yok...siz sımsıkı sarılın hissenize..birakin tahtadaki oyuncuda isini yapsin

Ben kayıtlara geçsin diye yazdım batıçim 7,19 söke 1,62,hadi şimdi tahtadaki yapsın şimdi işini,bakalım bu işi ne kadar biliyor.

Sayfa 151/335 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •