Sayfa 151/987 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Şaaak 10 ?

kışa doğalgaz alacak dolar bıraktınız mı?

Yapacağınız algısı ….

2. Yapılan işin algı olduğunu sanmıyorum. Devlet babalığını gösteriyor ihtiyaç sahiplerine yine. Malum şahsın ruhu piyasa da zaten. Ne olduysa vaktiyle aynısı oluyor.

3. Ferrariciler Porscheciler. Natalyalara, Olgalara gidip yüz bini bahşiş atanlar, Fiipinlerde otel kapatanlar, yatlarda yalılarda çıldıranlar. Devlet baba tokadı basacağına sırtını sıvazlıyor yine. Olan o.

Yazdık zaten bunu defalarca defalarca. Malum miktar dağıtılırken yazıyordukta dinleyen yoktu emanuke

Arkadaşlar 2001 başka bu başka.O zaman tupraşı petkimi ereğliyi sattılar parasını doları baskılamakta kullandılar,rezervler eksi değildi ,vatandaş borçlu değildi kredi genişlemesi yapmak kolaydı,o grafiklere bakıp bugün anlaşılamaz.Hatta 2008 ve 2018 de kullanılamaz.Misal bronson krizi 128 milyar dolarla bastırıldı bunu neyle bastıracaksın.Bu bambaşka bir şey kolpaçinodaki aydemir akbaş ın cinayet sonrası dediği yetişin ey ümmeti muhammet tarzı bir şey yaşıyoruz.Üstelik kapılarımız da kan oldu))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 2001 başka bu başka.O zaman tupraşı petkimi ereğliyi sattılar parasını doları baskılamakta kullandılar,rezervler eksi değildi ,vatandaş borçlu değildi kredi genişlemesi yapmak kolaydı,o grafiklere bakıp bugün anlaşılamaz.Hatta 2008 ve 2018 de kullanılamaz.Misal bronson krizi 128 milyar dolarla bastırıldı bunu neyle bastıracaksın.Bu bambaşka bir şey kolpaçinodaki aydemir akbaş ın cinayet sonrası dediği yetişin ey ümmeti muhammet tarzı bir şey yaşıyoruz.Üstelik kapılarımız da kan oldu))))))))
    Ben teknik olarak 2001 den bahsettim sayın doktorum. O ihtimal vardı artık kalmadı. Yoksa evet durumlar çok farklı.

6. haftaya son bir parti daha sürerlermi aşağıya yılsonu kapanışı için.. noel tatilide var..

Bankalarda makas çok yüksek...HSBC ve QNB ye baktım 12 altına satış vermiyorlar...Kapalı çarşıya gitmek lazım...Orasıda bana uzak belki hafta sonu giderim....

Benim teknik okur yazarlık sıfır olduğundan o dilden denen hiç bir şeyi anlıyamıyorum sn tospa.Elbet saygım sonsuz da temel kısmı çok sakat ondan dayanamadım kusura bakmayın.Grafikle yedi sekiz dokuz falan dendi mi dayanamıyorum da ondan yazdım tüm bunları.Artık o rakamlar bence ancak çılgınca bir satışla hacimsiz bir zaman diliminde saatlik falan olur.Bu dolar grafiğinin eğimi değişti.Daha farklı bir açıyla hep yükselmeli.Ekonomik reailite bu.

Sayfa 151/987 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •