Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,075
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Gölcük depreminde Balıkesirde askerdim 24 sene olacak hala unutmadım. Bu tür afetler kolay kolay hafızadan silinmez.
    cocuklarda kotu ani birakmaz insallah.

cumleten iyi geceler herkese benim sarj bitmek uzere.saglicakla kaliniz.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    Prensip olarak surcontre'ye benzer düşünüyorum. Yüklü hem de baya yüklü portföyüm ve fonlarda mallarım var. Ben bunları satışa yazamam. Elim gitmez. Yapana saygı duyuyorum. Belki çok saçma bir duyar diyebilirsiniz ama prensip meselesi. Enkaz altındaki yüzbinlerce vatandaşın malına bet edemem abi. Olmaz.

Asıl risk kredili işlemlerin durumu
    Panik yapacak bankalar veya, senet üstünde aşırı kazanç beklentisinin peşinde koşan ve bunu krediyle yapan yatırımcının ne yapacağı..
    ASELS ve THY kredili işlem riski yüksekmiş..

Panik ve şartlar kağıtları %30..40 arası iskontaya da getirebilir..

Bunun 6 ayda olması ayrı, 1 haftada olması apayrı bir durum. 2.si olursa, aracı kurumlar
    Ne kadar dayanır? Yaşayarak göreceğiz..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Deprem sırasında kapı eşikleri durulmaması gereken tehlikeli yerler arasında bulunuyor. Ayrıca, balkon, merdiven boşluğu ve asansörlerin de deprem sırasında kesinlikle kullanılmaması gerekiyor.

Yanlış öğretilmiş bize kapı eşikleri en tehlikeli yerler. Üçgen olabilecek yerlere comeliniz böyle bir durumda

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinalarının yanı gardrop ile yatak arasındaki yerlerin en güvenli olduğu yerler olduğunundüşünüyorum. Birde cüsse çok önemli çocukların kurtulma ihtimali çok daha yüksek. Çünkü yaşam üçgeni olarak daha dar bir alana sığıyorlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinalarının yanı gardrop ile yatak arasındaki yerlerin en güvenli olduğu yerler olduğunundüşünüyorum. Birde cüsse çok önemli çocukların kurtulma ihtimali çok daha yüksek. Çünkü yaşam üçgeni olarak daha dar bir alana sığıyorlar.
    Cenin pozisyonu alıp beklemek önem arz ediyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Çarşamba yine eksi 7ile açılacaksa bugünü iptal etmelerinin ne amlamı kalır. 7 gün sonraya ertelemiş oluyosun zararı sadece. Pozitif bişeyler olmalı mutlaka, yada herkes düşecek diyorsa tersi olması lazım, bakalım göreceğiz.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    benim gibi dengel portföy olup alış kapatıp satışa dönen ve kazanç sağlayanları, ya da alış ağırlıklı olup erken kapatıp parasını kurtaranları cezalandırdı iş bilmez acemiler sürüsü sözde yöneticiler.

direkt -7 -10 açsa bugün ağlayan yatırımcı aynı duruma düşecek.

resmen hukuksuz- mantıksız bir karar aldılar. akepenin özelliği bu zaten günü kurtarmak, çok konuşup boş bakmak, büyük büyük konuşup g.tün g.tün geri basmak.

bu kadar boş beceriksiz bir kadro bir daha dünyanın hiç bir yerinde bir araya gelmez...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    bence sırada o günkü kapanışın SMS oylaması on yasalaştırılması

beklenti altı bilanço açıklayan şirketin yöneticilerinin falakaya yatırılması

tekniğe aykırı hareket eden speklerin taksim meydanında sallandırılması

enflasyon altı getiri sağlayan şirketlerin genel merkez duvarlarına tükürülmesi

gibi bilimsel ve akılcı kararların alınmasına sıra geldi...hazır kapalıyken aradan çıkarsınlar kanımca...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Mutlaka sağlam önlemler alınmalı.Kredilerle ilgili

uygulama,depo vs...Eğer finansman vaadi de bulunursa ,kurtarır.

Belki de kapanmasının süresi uzatılır.Hisse geri alim yapana avantaj vs....6 gün var.Her türlü zihin cimnastiğini yapmalılar.. yoksa sert eksi açarız.

Böyle bir günde bunlarida konuşmak zorunda kalıyoruz.

Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •