Sayfa 151/1001 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hafızamızlan dalga geçiyorlar resmen, ben gayet net hatırlıyorum hep ileri yaşta diyordu vefat edenlere.
    Ölüm oranının yaşlılarda çok olduğunu gençleri virüs ölüm olarak etkilemese de yakınlarına bulaştırarak sorun teşkil edebileceğini bu yüzden dikkat edilmesi gerektiğini belirtti .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Koca : İl bazında da virüs dağılımını açıklayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "(Ücretli öğretmenler) Mevzuat açık. Telafi eğitimlerinde derslere girmeleri söz konusu olacak. Çalışmalar devam ediyor."

Dün itibariyle Türkiye genelinde iyileşen hasta sayısı 26

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Şu zamanda, pes yani!

Yukarıdaki gerzekte bunu paylaşmış, iyi niyetinden değil gavurlar böyle perişan diye!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Cafe Trend&amp;Trade - III

Sağlık bakanı : Yoğun bakımda yatan hasta sayımız 136 . Çin’den gelen ilaç bu yoğun bakım hastalarında kullanılmaya başlanıldı . İlacın etkili olup olmadığını da bu dönemde takip etmiş olacağız

Bakan Koca : 83 milyonun test olması gerekmiyor. Böyle bir uygulama yok. Test yapıldığında negatif çıkabilir ancak 3-5 gün sonra pozitif çıkabilir ve bu sürede virüsü bulaştırabilirsiz. Herkes virüsü taşıyor gibi hareket etmeli.

Erdoğan: "2 milyon dar gelirli aileye 1000 Türk Lirası nakit destek verilecek"

Sayfa 151/1001 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •