Sayfa 151/689 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ahirette kardeş AHİRETTE....Dünyada o rakamlar hayal!

2.  Alıntı Originally Posted by elektron61 Yazıyı Oku
    ahirette kardeş ahirette....dünyada o rakamlar hayal!
    4-5 yıl beklemiş arkadaşlar var
    sende 1 yıl bekleyiver

3. Üstat sen ne diyorsun! 5 yıldır burdayım ben ...Yoksa neden öyle yazayım!

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

06.08.2012 oğlumun doğduğu gün...yarın doğum günü inşallah..5 yıl önce bugün 4.15 TL den en yüksek fiyatlı alımımı yapmıştım..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by elektron61 Yazıyı Oku
    Üstat sen ne diyorsun! 5 yıldır burdayım ben ...Yoksa neden öyle yazayım!

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün gelenler,burayı fazla bilmiyorlar elektron kardeş....Yıllarımızı verdik biz burada 4-5 kişi,kahrını çektik...Hisse hareketlenince yuvamızda yabancı olduk....

6. ESEM 5 yıl önce nasıl bizleri içine kattıysa şimdi de başkalarını içine katıyor. Bu hareketleri yukarı doğru yaptıkça bir de bir iki haber pompalarlarsa tam cümbüş yerine döner burası. Borsanın gerçeği bu. Birileri alttan aldığı malı yukarılardan birine yıkacak. Umut edelim bu hareketin devamı bizlerin 5 yıl önce alım yaptığımız yerlere kadar gider. Keşke herkes kazansa maalesef bu işte mutlaka birileri kaybedecek...

7. gozaltı pazarı eskı adı
    tavanda 800000 lot vardı tavan tavan gıder dıyolardı ertesı gun 8oo ooo taban yaptı
    ne olur ne eder bılmem onun içi dıkkatlı olmakta fayda var

8. Bu hissede dikkatli olmak değil hiç dokunmamak lazım. Her seferin de söylüyorum. Aklı olan bir tek bu hisseye değil YİP (Yakın izleme pazarı ) yeni adı, eski adı GÖZALTI PAZARI yani batık hisseler pazarı. Zaten buraya para yatıran adamın batık hisse aldığını biliyor demek. Kendi adıma ben bilerek aldım, fakat az bir lot ile başladım almaya. Fakat yukardan bize malı yıktıkları için düştükçe ortalama düşüreceğiz diye topladık topladık oda düştükçe düştü. İster istemez elimizde nur topu gibi ESEM hisleri oldu. Sonuç 5 yıl ızdırap ve halen devam ediyor. Hissenin batacağını da bile bile aldık ve öyle bir duruma geldik ki artık buradaki paranın yokluğunu kabul ettik. Kısaca ESEM hikayesi bu. Buraları okuyan arkadaşların bunları okuyup başlarından neler geçebileceğini anlatmaya çalışıyorum. Ben ciddi para kaybı ile yaşadım bunları. Karar yeni arkadaşların. Belki bana kızan arkadaşlarda olabilir niye bunları yazıyorum diye. İnsanlar alsın ki hisse de yukarı gitsin diye düşününler olabilir. Bu hisseyi küçük yatırımcının alışları yukarı götürmez. Spek alır götürür yukarı. Yukardan da yıkar malı. Benim derdim bizim gibi yeni avlar yakalamasın bu kan emiciler. ytd..

Sayfa 151/689 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •