Sayfa 151/842 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6735 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...08081233023607

Bu da f/k nin seyri son 1 yilda...

En tepelere yakin.
    fk 10-15 arası takılıyor. Belki 15-20 arasına çıkmak ister.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2. Değerli arkadaşlar, bir müddet forumda yazmayacağım. Şirketle ilgili Önemli bir bilgi gözüme çarparsa forumda bildiririm. Dudu ile olan münasebetler hoşuma gitmiyor. Kimseyi kırmak , gücendirmek için burada değilim. İstemeden kötü birşey yazdığımda sonradan da üzülüyorum. Aslında hepimiz aynı şirkete yatırım yaparak kader birliği yapmış hissedarlarız. Gördüğüm ,kimsede günlük aylık düşünmüyor, yani yıllarca buradayız Allah izin verdikçe. Umarım bundan sonra birbirimize kötü şeyler yazmak yerine bilgi paylaşımı yaparız sadece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,285
    Emre Özpeynirci

@eozpeynirci
    Yıl sonundan itibaren Koç Grubu'nun bünyesindeki otomotiv markalarının sayısı 10'a çıkacak.

��Fiat
    ��Ford
    ��Peugeot
    ��Opel
    ��Citroen
    ��Alfa Romeo
    �� Jeep
    �� DS
    �� Maserati
    �� Ferrari

7 ay sonunda 10 marka;

â†—ï¸ Otomobil+hafif ticari araç satışlarında %48,

â†—ï¸ Otomobil satışlarında %40,

â†—ï¸ Hafif ticari araç satışlarında ise %75 paya sahip.

Not 1: Lancia da var ama uzun süredir satışı yok.

Not 2: Kamyon ve traktör satışları hariç.
    ÖS 8:28 · 8 Ağu 2023
    ·
    269,3 B
    Görüntülenme
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bir müddet forumda yazmayacağım. Şirketle ilgili Önemli bir bilgi gözüme çarparsa forumda bildiririm. Dudu ile olan münasebetler hoşuma gitmiyor. Kimseyi kırmak , gücendirmek için burada değilim. İstemeden kötü birşey yazdığımda sonradan da üzülüyorum. Aslında hepimiz aynı şirkete yatırım yaparak kader birliği yapmış hissedarlarız. Gördüğüm ,kimsede günlük aylık düşünmüyor, yani yıllarca buradayız Allah izin verdikçe. Umarım bundan sonra birbirimize kötü şeyler yazmak yerine bilgi paylaşımı yaparız sadece.
    Bizim toplum böyle kavgasız duramaz.Herkes klavye delikanlısı….
    İlla çatacaklar…Dudu bunu her baslıkta yapıyor gecmişte de yapıyormus da ben fark etmedim…

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bir müddet forumda yazmayacağım. Şirketle ilgili Önemli bir bilgi gözüme çarparsa forumda bildiririm. Dudu ile olan münasebetler hoşuma gitmiyor. Kimseyi kırmak , gücendirmek için burada değilim. İstemeden kötü birşey yazdığımda sonradan da üzülüyorum. Aslında hepimiz aynı şirkete yatırım yaparak kader birliği yapmış hissedarlarız. Gördüğüm ,kimsede günlük aylık düşünmüyor, yani yıllarca buradayız Allah izin verdikçe. Umarım bundan sonra birbirimize kötü şeyler yazmak yerine bilgi paylaşımı yaparız sadece.
    Kimseye alıntı yapmadan soru görüşüm varsa yazar geçerim kendim için.Sağolsun buralara yazmadan da mesaj atan bilgi veren alan cok kişi oluyor ben de öğreniyorum.
    Yazmaya da devam ederim.Birileri için kasamam.Begenmeyen bassın engeli.
    Tanımam etmem dert edecek değilim kimseyi…

Bence froto'nun fiyatı beklentiye göre hisse özelinde bayağı ucuz. Yani 1500'lerde fiyatlansa bu beklentiyle kimse ses edemez ama bir açıdan da bu piyasa dinamiklerine göre fiyatı normal, sorun biraz da gaydırı gubbak hisselerin fiyatlaması ile ilgili olabilir. Aslında bu çok uzun bir konu ama girmeyelim.
    Doas çok ucuz ama malum sebeplerden ucuz fiyatlanıyor. Hala bayağı gideri var gibi duruyor.
    Toaso da bana göre kısmen ucuz sayılabilir çünkü anormal bir potansiyelden bahsediyoruz, eğer söylenen gerçekleşirse tüm iç pazar Tofaş'ın eline geçecek neredeyse, çok absürt bilançolar görülebilir 24 ve 25'den itibaren.
    Otomotiv piyasası ise bıçak gibi kesilebilir sadece bir tahmin tabi.
    Krediye ulaşım çok zorlaştı galerilerin ve akıllı halkımızın elinde malum dönemden kalma kıyamet gibi sıfır araç var.
    Piyasa sıkıntıya girebilir ancak bu bizim için alım fırsatı olur diye düşünüyorum tabi seçimler var ne olur ne gider bilinmez bir ÖTV indirimine bakar her şey.
    Fordu çoğu ihraç olduğu için çok olumsuz etkilenmeyebilir ancak piyasa sıkıntıya girdiğinde herkese aşağı yukarı aynı muameleye tabi olabilir.
    Tofaş ve Fordda ki beklentiler başka hissede olsa bir kaç katı fiyattan belki alırdık ama diyecek bir şey yok.
    Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    Ah kiyamam..

Yufka yurecigim burkuldu.

Istenmedigim yerde de durmak istemem.

Patrik gel sen yaz benim yerime

Bundan sonra sadece okumaya gelirim.

O da nadir olur.

Sakin arkamdan dedikodu yapmayin haa..

Uzulurum.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Şu dünya çok ilginç. Ahtapotun beyni nin 1 gramina sahip olmayan, ..tü boncuklu , çene kası olmayan biri , hergun ahtapot yiyebiliyor. Adaletin bu mu dünya veya nelere muktedirsin froto...

Sayfa 151/842 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •